Minik Dostlarımızdan Haberler

Diğer İllerden İstanbul’a Pet Taksi Hizmeti Var Mı?

Diğer İllerden İstanbul’a Pet Taksi Hizmeti Var Mı?

Diğer illerden İstanbul’a pet taksi hizmeti var mı? Dijital dünyanın gelişmesi ile beraber, artık her şehir birbirine daha yakın hale gelmiştir. Yani farklı bir şehirden hayvan sahiplenmek isterseniz veya farklı bir şehirden İstanbul’a evcil hayvan getirmek isterseniz bunun için internette kapsamlı bir araştırma yapabilirsiniz. Artık günümüzde evcil hayvan nakilleri eskisine göre daha kolay ve daha pratik bir şekilde yapılmaktadır. Hal böyle olunca hangi şehirde olursanız olun İstanbul’a pet taksi hizmeti bulabilirsiniz. Özellikle tatil dönüşlerinizde eğer aracınızda evcil hayvanlarınızın rahat edebileceği bir ortam yok ise ya da toplu taşıma araçları  ile İstanbul’a dönüş yapıyorsanız, sevimli dostlarınız için en ideal taşıma yöntemlerinden biri de kesinlikle pet taksiler olacaktır.

Pet taksiler hayvanların ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş ticari faaliyetleri olan araçlardır. Bu araçlarda klima sistemlerinden soğutma sistemlerine kadar hatta evcil hayvanların tuvalet ihtiyaçlarına kadar her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Hal böyle olunca evcil hayvanların nakilleri de son derece kolay ve pratik olmaktadır. Uzak ya da yakın mesafe fark etmeksizin siz de pet taksi hizmetleri alarak, hayvanlarınızın yol boyunca güvenliğini ve rahatlığını sağlayabilirsiniz.

Diğer İllerden İstanbul’a Pet Taksi Hizmeti Var Mı?

Şehirler Arası Pet Taşıma Nasıl Yapılır?

Şehriler arası seyahatlerinde evcil hayvanlarını yanında götüremeyen kişiler için pet taksi hizmetleri mevcuttur. Bu nedenle evcil hayvanlarınızı yanınızda götüremeyeceğiniz durumlarda bu gibi firmalardan hizmet alabilirsiniz.

  • Öncelikle pet taksi firmasını arayarak hizmet almak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir.
  • Burada sizlerden bazı bilgiler istenir
  • Sizden evcil hayvanınızın cinsini isteyeceklerdir.
  • Cinsine göre pet taksi aracı hazırlanır
  • Eğer hayvanlarınızda bir hastalık mevcut ise bu konuda görevlileri bilgilendirmeniz gerekmektedir.
  • Eğer evcil hayvanların ulaştırılacağı nokta uzaksa bununla ilgili bir bilgi aktarımı yapmanız gerekmektedir.
  • Kedi veya köpeklerinizin yol boyunca acıkmaması için hangi cins mamayı tükettiklerini de pet taksi görevlilerine belirtmeniz gerekir. Bu sayede yolculuk boyunca kedi veya köpekler acıkmayacaktır.
  • Eğer evcil hayvanlarınızın saatlik olarak kullanmaları gereken ilaçlar varsa bu ilaçları da görevlilere belirtmeniz gerekmektedir.
  • Yolculuk için araçlar kedi ve diğer evcil hayvanlar için güvenli hale getirilir.
  • Özellikle evcil hayvanların kaçabilecekleri cam veya kapılar iyice kapatılmalıdır.

Diğer illerden istanbul’a pet taksi hizmeti var mı? Sorusunun yanıtı kesinlikle vardır. Bununla ilgili sizlere hizmet verecek firmalardan deste almanız gerekiyor. Ayrıca pet taksi fiyatları da gidilecek mesafenin uzunluğu etkilemektedir. Bu nedenle firma ile pet taksi fiyatları konuşacağınızda şehir içi tarifeleri, şehirler arası tarifeleri ve yurt dışı tarifelerini incelemeniz önerilmektedir.