Güvenilir Pet Nakli Hizmetleri

Pet nakli, tüm evcil hayvan dostlarımızın taşımacılığı olarak tabir edilmektedir. Pet nakli, özel hassasiyet gerektiren bir iştir.

Pet Nakli Nasıl Yapılır?

Yanınızda canınızdan ayırmadığınız hayvanlarınızın transferi için, güvenilir pet nakil işlemleri uygulanır. Bu uygulama için, genellikle bu işi yapacak olan ekibin hayvan sevgisinden emin olmak; önem arz eder. Tecrübeli bir ekip bu iş için en olmazsa olmazdır.

Kişilere bağlanmış olan hayvanlar, tüm ihtiyaçları için bağlı oldukları kişi yanlarında olsun isterler. Bu, canlının doğal ve ortak özelliklerindendir. Evcilleştirilmiş hayvanlar, yolculuk esnasında da alıştığı konforu mutlaka aramaktadır. Transfer işlemlerinde, evcil hayvanları bir yerden bir yere taşırken; hayvanların alıştığı konfor ön planda tutulmalıdır.
Her zaman hayvan sahiplerinin güvenini kazanmak, bu işi yapabilmek için birinci basamaktır. Yapılan iş ve verilen hizmette; ancak güven ile tecrübe sonucunda, güzel sonuçlar çıkar.

Pet Naklinde Nelere Dikkat Edilir?

Pet naklinde önemli olan, hayvanı sağlıklı ve hijyenik koşullarda taşımaktır. Hassas olabilen hayvan bünyesi, eğer dikkat edilmezse bu transferler sonrasında hayvanda sağlık problemleri yaşanabilir. Bu işi yapanın; kesinlikle tecrübe ve güven kazanmış olması, en önemli husustur.

Evcil hayvanların alışık olduğu düzene, en ince hassasiyetle dikkat etmek gerekir. İhtiyaçlarını gidermek adına ve yeme içme konusunda dikkat edilir. Hayvanın ne yiyip ne yemediği gibi, en can alıcı önemli bilgilerin kaydı alınmaktadır. Bu hususlar, büyük önem arz eder. Güvenilir bir pet nakli için, evcil hayvan sahiplerinin de bu hususlara dikkat etmesinde yarar vardır.

Uluslar Arası Evcil Hayvan Taşıma

Şehirlerarası taşımanın yanı sıra, uluslararası düzeyde evcil hayvan taşıma hizmetlerinin yerine getirilmesi de mümkündür. Uluslararası evcil hayvan taşımacılık kurallarını benimsemek, çok daha ince hassasiyet ve tecrübe gerektirir. Şirketimiz bünyesinde, şehirlerarası taşımacılık olduğu gibi; pet nakli uluslar arası düzeyde de yapılabilmektedir. Pet nakli uluslar arası düzeyde, ince hassasiyet ve güven içerisinde yapılmakta ve nakil tamamlanmaktadır.

Evcil hayvanlarınızı bizimle dünyanın çeşitli yerlerine gönderebilirsiniz. Pet nakli uluslar arası taşıma hizmetlerimiz; gözünüz asla arkada kalmayacak biçimde, tam güven içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Uluslararası pet taşıma işlemlerinde, yurt dışına evcil hayvan taşımak için bazı gerekli evraklar bulunur. Sağlık belgesi, aşı kağıdı, transit ülkelerce istenen diğer belge ve evraklar tarafımızca izlenmektedir. Ayrıca gümrükleme işlemleri de, tarafımızca yürütülmekte ve taşıma tamamlanmaktadır.

Pet Nakli Hizmetlerimizde Temel İlkelerimiz

Pet nakli hizmetlerimiz boyunca; her daim güven ve özen içerisinde uyguladığımız, özel taşıma ilkelerimiz bulunmaktadır.

Taşıma işlemleri, en ince hassasiyetle yapılır. Taşımada kullanılan araçlarımız, 2018 model Fiat Fiorino markadır.

Araçlarımızda bulunan kafesler, özel olarak tasarlanmıştır. Evcil hayvan dostlarımızın rahatlığı ve konforu göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir. Ayrıca; taşıma boyunca gerekli olan tüm düzenlemeler, özel olarak yapılmaktadır. Kafes genişlikleri, araçların bagaj kısmına birebir ölçü olacak şekilde monte edilmiştir. Aracımızda taşınabilir bir çanta mevcuttur. Aynı zamanda; evcil hayvanlarımızın yolculuk sırasında canı sıkılmasın diye, kafes içerisinde oyuncaklar da bulunur.

Taşıma işlemlerinde kullanılan araçlar, her pet transfer işleminden sonra tekrar dezenfekte edilmektedir. Yolculuk sırasında ise, kafes temizliği için evcil hayvanların alt tarafına ped serilmektedir.

Güvenilir bir pet nakli işlemleri için, siz de hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.