pet taksi

Pet Taksi Nakil ve Transfer Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pet Taksi Nakil ve Transfer sırasında Tatil ya da başka bir sebep ile can dostunuzu istediğiniz konuma ulaştırmak isteyebilirsiniz. Peki bunu yaparken nelere dikkat etmeniz gerekmektedir.? Bugüne kadar can dostlarımız ile yüzlerce kez yaptığımız yolculuklardan edindiğimiz deneyim doğrultusunda pet taksi ve  transfer hizmeti alırken şunlara dikkat etmenizde fayda görüyoruz:

Seyahat sırasında köpeğinizin aşı karnesi ve veterineriniz den seyahat edebilir yazısı mutlaka olmalıdır.

Aşı Karnesinde olması gerekenler :

Kuduz Aşısı : Son 1 yıl içinde yapılmış olmalı,-

Karma Aşı : Son 1 yıl içinde yapılmış olmalı,

Bronşin Aşısı : Köpeklerde son 1 yıl içinde yapılmış olmalı,

İç parazit ilacı : Son 3 ay içinde yapılmış olmalı (Son 48 saat hariç)

Dış parazit ilacı : Son 1 ay içinde yapılmış olmalı (Son 48 saat hariç)

Yolculuk sonrası köpeğinizi teslim aldığınızda onunla yürüyüş yapın ve onu ödüllendirin. Yolculuk sonrası ilk birkaç saat vereceğiniz yemek miktarı çok fazla olmamalıdır. Birkaç saat sonrasında rahatlıkla besleme yapabilirsiniz.

Varış noktasındaki teslim alıcının pet taksi hizmeti öncesinde ve sırasında mutlaka yerinde olduğunu , ve teslim almak için uygun olduğunun teyitinin alınması gerekmektedir. 
Teslim alıcının adres ve iletişim bilgileri

Evcil hayvanlarınızın seyahat sırasında kafes içerisinde yolculuk etmesi sürüş güvenliğini sağlayacaktır.Aracımız da kafes boyutları evcil hayvanınıza göre değişiklik göstermektedir.

Sevimli pet taksi bir limited şirketidir. Ve can dostunuzu taşırken deneyimi ve son derece konforlu olan araçlarımızla yapılmaktadır.