sevimli pet taksi

Biz Kimiz ?

2009 Yılından itibaren akguns motors araç kıralama ve transfer hızmetleri sektörün ön de gelen fırmalarından biriyiz.
Gerek lüks araç gerekse vip transfer hizmetlerinde işimizin en iyisi olmak için hizmet etmekteyiz.
Kendimizde bir evcil hayvan sever olarak, insanların bu konu ile ilgili çektikleri sıkıntıları bildiğimiz için bu sektör de de işini hakkıyla yapan bir firma olma yolunda ilerliyoruz.

Evcil hayvanlarınız veterinere gidip gelme konusunda, şehir içi ve şehır dışı transfer hizmetlerinde , Evcil hayvanınızla beraber sizlerlede yolculuk etmeye hazırız.

Nasıl Çalışırız ?

Sektörümüzde birinci sınıf hızmet etmekteyiz.

Lüks araçlarımızla TOSFED eğitimi belgeli personelimizle transfer hizmeti yapmaktayız.

sevimli pet taksi

Neden Pet Taksi ?

Tatile yada geziye yahut akraba ziyaretlerine çıkacaksınız, lakin ufak bir sorununuz var. Minik dostunuzu yanınızda götüremiyorsunuz.

Gerek dostumuza anestezi uygulanması gerek bagajlarda göreceği muamele yaşayacağı sıkıntılar aklınızı kurcalıyor değil mi ?

İnsanların gelişmesi ve hayvanların gözümüzdeki değerleri hali hazırda olması gerektiği yere geldiği için artık ulaşım sektöründe yeniliğe gidilmesi gerektiğine karar verdik.
Ve SEVİMLİ PET TAKSİ‘yi kurduk.

Pet taksi hizmetimizle geride bırakılamayacak kadar da şirin olan bu dostlarımızı sizin için şehir içi ve şehirler arası yollarda güvenli hijyenik ve nazik bir şekilde uzman personelimiz ve son derece lüks evcil hayvanlarımız için hazırlanmış araçlarımızla dilediğiniz yere taşıyoruz.

Her an Her yerde Sevimli Pet Taksi
Evcil hayvanlarınızı isteğiniz doğrultusunda gitmeleri gereken yere güvenli ve konforlu şekilde ulaşabilmesi tek amacımızdır.

Toplu taşıma kuralları günümüzde evcil hayvan taşımaya müsaade etmemektedir. Bu kısıtlamaları aşabilmek adına sizlere hizmet vermekteyiz.

Evcil dostlarımızın konforlu ve rahat şekilde sizlere ulaşması bizim için öncelik teşkil eder
Çalışmalarımızdan aldığımız bilgi ve tecrübe ile evcil hayvanlarımızın transfer hizmetinde en uygun çözümleri sizlere sunuyor ve arzu ettiğiniz Pet Transfer yöntemin göre müşteri odaklı çözümler üretiyoruz.

Taşıma yapılırken kesinlikle sakinleştirici , uyuşturucu ve ilaçlar kullanılmaz.

Dostlarımızın sağlığı açısından her taşıma sonrası araç temizliği titizlikle yapılmaktadır.

Şirket Bilgilerimiz

Akgüns Otomotiv Tekstil Araç Kiralama ve Evcil Hayvan Transfer Hizmetleri Limitet Şirketi

VERGİ NO : 025 069 45 81

VERGİ DAİRESİ : MECİDİYEKÖY VERGİ DAİRESİ