Minik Dostlarımızdan Haberler

Zekerya Köy Pet Taksi

Zekerya Köy Pet Taksi ve Nakileri

Günümüzde büyük şehirlerin çoğunda hayvan dostlarımızın seyahat etmesine izin verilmemektedir. Bu yüzden Zekeriya köy pet taksi hizmetiyle bir noktadan diğer noktaya taşınması gereken dostlarımızın seyahati kolaylıkla sağlanmaktadır. Sunulan pet taksi hizmeti sayesinde hayvan severler evcil hayvanlarını gönül rahatlığıyla teslim ediyor ve seyahatlerinde aksaklık çıkmasının önüne geçiyorlar. Bu sayede hayvanların taşınması için gerekli eğitimi almış şoförler taşıma işlemi sırasında çalışarak, hayvanların taşınması işlemlerini tam donanımlı imkanlarla sağlıyor.

Şehir içi veya şehirlerarası yolculuklarda hayvanların araç içinde yolculuk yapmasına izin verilmemektedir. Bu yüzden bagajda taşınması söz konusu olabilir. Bu hayvan sağlığı için oldukça tehlikeli olduğu gibi, uyutularak yolculuk ettirilen hayvanların, ölümüyle sonlanmasına sebep olabilir.

Bu tarz sınırlandırmaların önüne geçmek ve hayvan dostlarımızın rahatlıkla seyahat hizmeti alması için Sevimli Pet Taksi Zekeriyaköy bölgesinde de hizmet vermektedir. Şehir içerisinde Zekeriyaköye gidecek ya da o bölgeden başka bir bölgeye seyahat etmesi gereken evcil hayvanlar için Zekeriyaköy pet taksi hizmetleri başlatılmıştır.

Zekerya Köy Pet Taksi Hangi Bölgelere Hizmet Vermektedir?

İstanbul genelinde Sevimli Pet Taksi tarafından verilen hizmetler, Zekeriya köy bölgesine de sunulmaktadır. Bu sayede Zekeriyaköy pet taksi hizmetlerinden hayvan sahipleri yararlanabileceği gibi, evcil hayvanları gittikleri yerlere rahatlıkla götüre bilmektedirler. İnternet üzerinden yada cep telefonuyla alınan randevu sonucu, ayarlanan günde evcil hayvan teslim alınarak istenilen noktaya götürülmesiyle hizmetler sunulmaktadır.

Sevimli pet taksi evcil hayvan sahiplerinin bu hizmetten yararlanması için İstanbul’un her bölgesine hizmet vermektedir. Bu sayede istenilen yere istenildiği sürede evcil hayvan taşıma işlemleri yapılabilmektedir. Evcil hayvanların taşınması için gerekli olan bu uygulama Zekeriyaköy pet taksi taşımacılığına benzer şekilde sunulmaktadır.

Zekeriyaköy Pet Taksi Ücretleri Nedir?

İstanbul’un her bölgesinde sunulan bu hizmetler kilometre başına ödenen ücretle fiyatlandırılmaktadır. Normal taksi gibi işleyen ücretlendirmede, açılış ücreti olmadığı için hayvan severler için avantaj sağlamaktadır.

İstanbul’da birçok bölge birbirine yakın olduğu için uygun fiyatlarla taşımacılık hizmeti Zekeriyaköy pet taksi ile verilmektedir. Eğitimli şoförler, temiz araçlarla pet taksi hizmeti veren Sevimli Pet Taksi ile iletişime geçildiğinde, hareket edilen nokta ile gidilecek nokta arasında ki kilometreye göre baştan fiyatlandırma yapılmakta ve o ücrete uyularak hizmet verilmektedir.

Ücret hakkında detay almak için araç şoförleriyle iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim sayesinde Zekeriya köy pet taksi taşıma ücretlendirilmesini eksiksiz olarak öğrenebilirsiniz. Hayvan gezdirme belgesi bulunan şoförlerimiz tarafından verilen hizmetlerde, evcil hayvanların yolda yaşayacağı sağlıksal sorun büyümeden giderilmesi için uygun ön müdahale yapılmaktadır.