Minik Dostlarımızdan Haberler

Sarıyer Pet Taksi

Sarıyer Pet Taksi Fiyatları

 

Pet Taksi uygulaması sayesinde birçok evcil hayvan rahatlıkla seyahat edebilme hizmetinden yararlanabilmektedir. Evcil hayvanlar için oldukça zararlı olan taşımacılık yöntemlerinin kullanılması bu sayede engellenmektedir. Evcil hayvan taşımacılığında ilkel yöntemler, sevimli dostlarımızın sağlıklarını tehlikeye attığı için artık bu uygulamayla sonlandırılmış olmaktadır. Ayrıca pet taksi hizmeti profesyonel bir hizmet olarak uygulanmaktadır.

 

İstanbul’da Sevimli Pet Taksi’nin hizmete başlamasıyla, sevimli dostlarımız güvende ve sağlıklı yolculuk yapabilmektedir. Sevimli Pet Taksi olarak başta Sarıyer olmak üzere birçok ilçe ve semtte hizmet vermekteyiz.

 

Pet taksi hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler iletişim sayfamız aracılığıyla Sarıyer pet taksi hizmeti almaktadır. Hizmetler kapsamında Sarıyer pet taksi uygulamasının yapıldığı ilçelerimiz arasında yer almaktadır. Sarıyer ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımız, hayvan dostlarının taşınması için bu kapsamlı hizmetten istedikleri zaman yararlanabilir.

 

 Pet Taksi Uygulaması Başka Hangi İlçelerde Verilmektedir?

 

Sevimli Pet Taksi olarak İstanbul’un birçok ilçesinde hizmet vermekteyiz. Bu ilçeler arasında en çok Beşiktaş, Fatih, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Şişli ve Sarıyer pet taksi hizmet almaktadır. Başlangıç noktası olarak belirlenen ilçeler arasında sadece merkezi yerler değil, İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet verilmektedir. Önceden aranarak yapılan rezervasyonda hizmet alacak evcil hayvanın sahiplerinin belirlediği saat ve noktadan evcil hayvanlar teslim alınarak, Sarıyer pet taksi hizmetiyle belirtilen saatte ikinci noktaya teslim edilmektedir.

 

Sevimli Pet Taksi hizmeti sayesinde, tatile gidecek kişiler, can dostlarını içleri rahat bir şekilde bize emanet edebilir. Bu sayede gidecekleri noktaya güvenli bir şekilde evcil hayvanlar teslim edilmektedir. Hayvan severlerin yoğun olarak yaşadığı Sarıyer ilçesi genelinde Sarıyer pet taksi uygulaması yapılmaktadır.

 

Hayvanların sadece taşımacılığı değil sağlıkları da bize emanet edildiği için eğitim almış tecrübeli şoförler tarafından hizmetler sunulmaktadır. Ayrıca hizmetten yararlanacak evcil hayvanların son bir yıllık karnelerinin de bizlere teslim edilmesi gerekmektedir.

 

 Pet Taksi ve Nakil Hizmetinde Evcil Hayvan Karnesi Gerekli Midir?

 

Sevimli pet taksi evcil hayvanlarınız için seyahat hizmeti sunarken, hizmetten yararlanan hayvanlarınızın sağlığını düşünmektedir. Bu yüzden hizmet verilen araçların bakımı yapılmış, tecrübeli şoförler tarafından kullanılmaktadır.

 

Bu doğrultuda evcil hayvanlar tarafından seyahat sırasında kullanılan kafesler düzenli olarak temizlenmekte ve temizlendikten sonra başka bir evcil hayvan için kullanılmaktadır. Günlük olarak Sarıyer pet taksi hizmetinden yararlanan kişiler bu hizmetlerden faydalanmaktadır.

 

Sevimli pet taksi temizlik gibi gerekli konulara önemsediği gibi evcil hayvanların aşı karnelerini de dikkate almaktadır. Aşısı yapılmamış bir evcil hayvandan başka bir hayvana hastalık geçmemesi için, karnesiz evcil hayvanların taşımacılığını yapmamaktadır. Bu hem evcil hayvanlarınızın bakımı için hem de diğer hayvanların sağlığını korumak için alınmış bir önemlidir