Minik Dostlarımızdan Haberler

Yeşilköy Pet Taksi

Yeşilköy Pet Taksi Ve Nakli

 

Toplu taşıma ve taksi gibi yerlerde çeşitli nedenlerden ötürü evcil hayvan taşınmak istenmez. Buna rağmen evcil hayvan sahipleri hayvanlarını bir yerden başka bir yere taşımak zorunda kaldıklarında büyük sıkıntı çekerler. Bunu önlemek için de Yeşilköy pet taksi hizmeti başlamış bulunuyor. Sevimli dostunuzun rahat bir şekilde yolculuk yapacağı bu taksiler sizler için de rahatlatıcı bir etkiye sahip.

 

Artık toplu taşıma araçlarının veya taksilerin sürücülerine evcil hayvanınızı araca alması için yalvarmak yerine Yeşilköy pet taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hem konforlu bir yolculuk süreci hem de yorulmadan istediğiniz yere gitme olanağı bir arada. Ulaşım sektöründe dikkat çekici bir yenilik olan Yeşilköy pet taksi hizmeti hayvan sever sahipler için büyük bir kolaylık sunuyor.

 

 Yeşilköy Pet Taksi Hizmeti

 

Can dostlarınız için özel olarak tasarlanmış olan pet taksiler hizmet vermeye başladığından belli evcil hayvan sahipleri için hayat artık daha kolay. Çünkü normal şartlarda toplu taşıma araçlarında evcil hayvan taşımak yasak. Öte yandan taksi sürücüleri de bazı nedenlerden ötürü evcil hayvanları taksiye almak istemiyor. Durum böyle olunca da hayvan sahipleri ve sevimli dostları bu gibi konularda mağdur oluyor.

 

Ancak Yeşilköy pet taksi hizmeti sayesinde bu gibi sorunlar artık tarihe karışıyor. Çünkü pet taksiler minik ve sevimli dostlarınızı dilediğiniz yere götürebiliyor. Üstelik onlar için özel olarak dizayn edilmiş geniş ve konforlu kafeslerde. Kafes genişlikleri bir bagaj büyüklüğünde olduğu için hayvanlar burada rahat bir şekilde hareket edebiliyor. Aynı zamanda bagajdaki yumuşacık halı da hayvan dostlarınızın rahat etmesi için tasarlanmıştır.

 

 Yeşilköy Evcil Hayvan Taksisi

 

Taksilerde yer alan bagaj büyüklüğündeki kafesler hayvanlara geniş bir hareket etme ortamı sunmaktadır. Bunun yanı sıra Yeşilköy pet taksi sürücüleri tamamen evcil hayvan konusunda son derece bilgili ve sertifika sahibi kişilerdir. Çünkü hayvanlar için özel olarak dizayn edilmiş bu araçlarda onlar hakkında bilgi sahibi olan kişiler yer almalıdır. Evcil hayvan sahipleri de hayvanlarını güvenilir ellere teslim etmek ister doğal olarak.

 

Aynı zamanda araçlar her evcil hayvan taşımasından sonra hijyenik malzemeler ile güzelce yıkanır. Ve bir sonraki kullanıma hazır hale getirilir. Çünkü bu yapılmadığı takdirde araç içerisinde mantar, bakteri gibi oluşumların üremesi daha kolay olacaktır.

 

Bu gibi hizmetler sunan Yeşilköy pet taksi aynı zamanda oldukça uygun fiyatlara da sahiptir. Bir yandan siz yolculuğunuzu yapacaksınız bir yandan da hayvanınız bu konforlu alanda yolculuğun tadını çıkaracak.