Minik Dostlarımızdan Haberler

Ulusta Pet Taksicilikte Yüksek Kalite

Pet Taksi Ulus

Pet taksicilik, son yıllarda özellikle modern hayatın hüküm sürdüğü büyük şehirlerin en zengin semtlerinde yapılıyor. Hizmet içeriğini kısaca hayvan taşımacılığı olarak tanımlayabiliriz.

Genellikle ise boyunlarına tasma gibi araçlar takılarak dışarıya gezmeye götürülen kedi veya köpek cinsi hayvanların uzak mesafelere taşınmasında pet taksicilik hizmetlerinden bahsedebiliriz.

Pet taksi hizmeti Türkiye’de şuan için yeterli bir gelişmişlik düzeyi göstermiş değildir. Nedeni ise evlerde beslenen hayvanların yeterli düzeyde bir yaygınlıkta Türkiye’de bütün evlerde beslenecek aşamaya gelmiş olmamasıdır. Ticari bir bakışla açıklayacak olursak eğer pet taksiciliğin umduğu ve aradığı hedef kitlenin yeterli düzeyde oluşmaması pet taksi hizmeti olarak verilen taksicilik hizmetini bu hayvanların yoğun olarak beslendiği semt ve ilçelere yönlendirmiştir.

Pet Taksi Ulus

Pet taksi Ulus şirketi olarak faaliyetlerine araç kiralama şirketi olarak başlamıştır. Sonraki yıllarda özellikle Ulus bölgesinde görülen ihtiyaç nedeniyle şirket bünyesindeki uygun araçlardan oluşturulan bir filoyla pet taksi Ulus taşımacılık faaliyetleri de başlatılmış oldu.

Hayvan severlerin, kendilerinden ayırt etmedikleri ve can güvenliklerini çok fazla önemsedikleri hayvanların başlarına herhangi bir kötülük getirilmeden emin ellerde istenilen yerlere götürülmesi vazgeçemeyecekleri bir konudur.
Bu beklentiyi en iyi karşılamak ve hayvanların sağlığını ve güvenliğini en iyi şekilde güvence altına alarak istenilen yerlere taşınması amacıyla pet taksi Ulus bugün de faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.

Ulus Pet Taksi Hizmeti Nasıl Satın Alınır?

Ulus pet taksi hizmeti satın almak isteyen müşterilerin gidecekleri mesafeye göre hizmet ücreti ödeyeceklerini bilmeleri gerekmektedir. Taşınacak olan varlığın bir hayvan olması nedeniyle ve ayrıca yanında hayvan sahiplerinin bulunması nedeniyle ücret tarifelerinde herhangi bir artış görmeniz mümkün değildir.

Genel ve normal taksicilik sektöründe uygulanan tarifelere benzer tarifeler Ulus pet taksi hizmeti veren taksiler için de geçerlidir. Taksimetrede yazan kilometre kadar yapılacak olan ücret ödemeleri tüm sektörlerde olduğu gibi Ulus pet taksi hizmeti veren taksi işletmeciliğinde de belirli dönemlerde ve belirlenen enflasyon oranlarında arttırılmaktadır.

Ulus Pet Taksi Hizmetinin Kapsamı Nedir?

Ulus pet taksi hizmetini satın alarak hayvanlarınızı istediğiniz yere götürebilirsiniz. İstemeniz halinde il dışına bile hayvanlarınızı çıkartabileceğiniz pet taksi hizmetleri ile özellikle bulunduğunuz ilçe veya il sınırları içinde yapacağınız tüm yolculuklar güvenli kafes ve bagaj ortamında tüm tedbirler alınmış olarak gerçekleştirilecektir.

Hayvanların yolculuk sırasında bunalmamaları ve kendilerini kötü hissetmemeleri için tüm ihtiyaçları düşünülerek gerekli görülen ihtiyaç ürünleri ve malzemeleri hayvanların bulunduğu bagaj ve kafeste bulundurularak hayvanlarınızın iyi ve keyifli bir yolculuk yapmaları sağlanmaktadır.

Yolculuk boyunca hayvanlarınızın can güvenliğinin ve keyfinin yerinde olduğunu bilmek sizin de eşsiz ve yüksek konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlayacaktır.

Pet Taksi Hizmetleri Sağlık ve Hijyeniktir
​​​​​​​

Pet taksi taşımacılığında kullanılan araçlar her hayvan taşımacılığı işlemi sonrasında mutlaka gerekli temizlik süreçlerine tabi tutulmaktadırlar.

Hayvanlarınız yolculuk için bagajlara ve kafeslere konulduklarında bulundukları ortamdan kaynaklı olarak yakalanacakları herhangi bir hastalık veya kapmaları muhtemel bir mikroptan endişe etmenize gerek yoktur.

Çünkü bu konuda tecrübe ve bilgi sahibi araç şoförleri hayvanlardan bulaşabilecek hastalık ve mikropların yok edilmesinde kullanılabilecek en uygun temizlik malzemeleri kullanarak araçların temizliklerini en iyi şekilde yapmaktadırlar.