Minik Dostlarımızdan Haberler

Levent’te En İyi Pet Taksi Hizmeti

Levent'te En İyi Pet Taksi

Levent’te En İyi Pet Taksi Hizmeti Şirketi Var

 

İstanbul’un hayvan severlerinin yoğun yaşadığı ilçelerinden birisi de Levent ilçesidir. İş dünyasının da özellikle tercih ettiği Levent, eşsiz sosyal dinleti alanları ile de ev hayvanı beslemekte en uygun ilçelerdendir. Hayvanların gerektiğinde dışarıya çıkartılarak gezdirilmeleri gerekmektedir. Hayvan severlerin dışarıda hayvanları ile birlikte güven içinde dolaşabilecekleri en iyi sosyal alanlar Levent ilçesinde fazlasıyla bulunmaktadır.

 

Levent, hayvan severlerin sadece kısa mesafede hayvanlarını gezdirebilecekleri alanlarla gelişmiş bir ilçe değildir. Levent’de hayvan severler için verilen farklı hizmetler de bulunmaktadır. İstanbul’un diğer zengin ve gelişmiş ilçelerinde olduğu gibi pet taksi hizmeti Levent’te de son yıllarda hızla gelişme gösteren ve en yüksek düzeyde sektör standartlarına ulaşan bir hizmet alanı oluşturmuştur.

 

Pet Taksi Levent

 

Levent, her ne kadar yüksek gelişmişliğinin bir göstergesi olarak içinde bulunan tüm alan ve mekanlarda yüksek bir sağlık ve hijyene sahip olsa da hayvanların kendi fizyolojik ve biyolojik yapıları gereği bazı hastalık ve sağlık sorunlarıyla karşılaşmalarına engel olamamakta ve tüm önlemlere rağmen Levent’te evlerde beslenen hayvanlar bazı hastalıklara yakalanabilmektedirler.

 

Pet taksi Levent şirketi, hayvanların yakalandıkları bu hastalıkların tedavi edilmesi için götürülmeleri gereken veterinerlere taşımacılık yapan ve hizmet önceliğini bu alanda geliştiren bir taksi hizmeti vermektedir. Araç bagaj ve kafeslerinde özellikle hayvan sağlığını korumak ve tedavisinin sağlanması için gerekli tedbirler alınmaktadır.

 

Hijyenik ve sağlık yönünden en ideal temizlik standartlarına sahip bu araç bagajı ve kafeslerinde hayvanlar güvenilir bir şekilde veterinerlere götürülmektedir. Pet Taksi Levent şirketinin sağladığı bu güven ve sağlıklı ortamda aynı özveri ve titizlikle hayvanlarınız veterinerden alınarak evlerinize taşınmaktadır.

 

Hayvanlarınızın başına gelebilecek önemli trafik kazaları veya yaralanmalarda da Pet Taksi Levent şirketi araçlarında bulunan gerekli ve yeterli veterinerlik uygulamalarına ait araç gereçle hayvanlarınız bir can kurtaran ve ambulans ortamında veterinerlere taşınmaktadırlar.

 

Levent Pet Taksi Hizmetinin Sınırları Nelerdir?

 

Firmanın verdiği taksicilik hizmetlerinde Levent’in modern hayatı içine sıkışmış bir Levent pet taksi hizmeti söz konusu değildir. Levent sınırlarını aşarak bütün İstanbul sathında bir hizmet anlayışı ile Levent’te bulunan veya Levent’in dışında olan tüm hayvan severlerin çağrılarına kulak veren Levent Pet Taksi hizmeti şirketi, İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine en ideal koşullarda hayvan taşımacılığı yapmaktadır.

 

Kedi veya köpek gibi ev hayvanlarıyla il dışına yapılmak istenen yolculuklarda da Levent pet taksi hizmeti araçları korkusuzca ve güvenilerek tercih edilmektedir.

 

TOSFED Belgesi Nedir?

 

Levent pet taksi hizmeti verilen araç şoförleri mesleğinin ehli, alanında deneyimli çalışanlardır. Gerekli sertifika ve belgelendirmeleri bulunduran şirket çalışanları TOSFED isimli hayvan taşımacılığı için gerekli olan sertifikaya sahiptirler. Levent Pet Taksi şirketi şoförleri TOSFED isimli belge sayesinde hayvanlarınızı güvenle teslim edebileceğinizi ispat edebilecekleri eğitime sahip olduklarını da ayrıca belgelendirmektedirler.

 

Levent Pet Taksi Ücretlendirmeleri Nasıldır?

 

Levent pet taksi taşımacılığı ücretleri taksi taşımacılığında belirlenen ücretlerle benzer olarak ücretlendirilmektedir. İstanbul içinde gidilen mesafeye göre ücretler kilo metre başına hesaplanarak tahsil edilmektedir. İstanbul dışında yapılacak yolculuklarda ise şirket çalışanları ile yapılacak pazarlıklarla fiyat belirlenmektedir. Kısa mesafede taksimetre düşük ücret yazarken uzun mesafede daha fazla ücret yazmaktadır.