Minik Dostlarımızdan Haberler

Etiler Pet Taksi Hizmeti Sorunları Bitirdi

Etiler Pet Taksi

Etiler Pet Taksi Hizmeti

 

Pet Taksi Etiler  Taksicilik sektörünün klasik anlayışı ile yapılan insan taşımacılığına alternatif olarak geliştirilen ve insan için hizmete alınan taksilerin taşımaktan imtina ettiği hayvanların taşınmasında kullanılan taksi taşımacılığına pet taksi deniliyor. Pet taksi taşımacılığı konusunda yaygın bir hizmet sektörünün olduğunu söylemek ise şimdilik pek mümkün değil.

Özellikle İstanbul merkezli olarak gelişen ve henüz sektörün öncülerinin hizmetleri ile yapılan pet taksi taşımacılığı veterinerlik bölüm mezunu Ömer Kara sayesinde başlatılan bir çalışma ile hayata geçirilmiştir.

Pet Taksi Etiler

Özellikle İstanbul’un belirli ilçelerinde verilen pet taksi hizmeti, hayvan bakıcılığının da en sık yapıldığı ilçelerden birisi olan Etiler’de tercih edilen ve kullanılan bir taksicilik hizmeti niteliğindedir. Pet taksi Etiler, iletişim numaraları ile ulaşıldığı taktirde tüm müşterilerin küçük ev hayvanı taşıma işlemini başaralı bir şekilde yapmaktadır.

Neden Pet Taksi Etiler?

Pet Taksi Etiler aracı ile özellikle kedi ve köpeklerinizi taksi taşımacılığı ile istediğiniz yere götürmek gibi bir ayrıcalığa kavuşmuş olursunuz. Pet Taksi Etiler, kedi ve köpek taşımacılığı hizmetine başlamadan önce özellikle Petler’de bu alanda yaşanan önemli sorunlar bulunmaktaydı.

Normal taksilerin kedi ve köpek gibi ev hayvanlarını taşımaktan imtina etmekte olduklarından ve bu hayvanların araçlarda sebebiyet verebilecekleri kirlenme, temizlik ve hijyen konusundaki zararlardan dolayı araçlarına almak istememelerinden dolayı kedi veya araç sahipleri Etiler içinde veya Etiler’den başka ilçelere giderken hayvanlarını götüremiyorlardı.

Etiler Pet Taksi Hizmeti Sorunları Bitirdi

Hayvanlarını evde yalnız bırakamayan ve bakıma muhtaç olan bu hayvanları başkalarına da emanet edemediklerinden dolayı kendisiyle birlikte götürmek zorunda olan kedi veya köpek sahipleri Etiler pet taksi hizmeti sayesinde büyük bir sorundan kurtuldular.

Artık güvenli araçların içerisinde İstanbul içinde çok uzun mesafelerde herhangi kapalı bir havzaya kapatılma zorunda bırakılmadan açık ve serbest bir şekilde araç bagajlarından taşınabilmektedirler.

Etiler Pet Taksi Hizmeti ile yapılan hayvan taşımacılığı işleminin ayrıca bir taşıyıcı pet kuaför hizmetinin uzantısı olduğunu söyleyebiliriz. Etiler pet taksi hizmeti veren ve kango tipi bagajı geniş araçlarla yapılan taşımacılık faaliyetleri sırasında talep edilmesi halinde kedi veya köpeklere kuaför hizmeti de verilebilmektedir.

Pet Taksi Hizmeti Nasıl Alınır?

Etiler Pet taksi hizmeti satın almak için öncelikle taksi hizmeti veren firmanın internet sitesini ziyaret ederek hizmet şartlarını okumanız ve firmanın  telefon numaralarını internet sitesinden almanız gerekmektedir.

İnternet sitesinden öğrenebileceğiniz hizmet detayları hakkında aklınızda kalan veya sorun olarak gördüğünüz her şeyi firma telefonlarını arayarak da öğrenebilir aklınızdaki şüpheleri giderebilirsiniz.

Firma telefon numarası bireysel cep telefonu ve firma numarası olarak internet sitesinin iletişim bölümünde yazmaktadır. Dilediğiniz zaman arayarak pet taksi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 7/24 hizmet anlayışı ile çalışan pet taksi gündüz veya gece saatlerinde de hizmetinizde olmaktan mutluluk duymaktadır.

Ne zaman isterseniz arayın ve yanınızda götürmek istediğiniz kedi veya köpeklerle sizi istediğiniz yere götürsünler.

Tecrübe ve eğitimle gelen bir girişim sayesinde ortaya çıkan bu farklı hizmet taksi taşımacılığı standartlarında, müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen ve müşteri ve hayvanlarının can güvenliğini garanti edecek özelliktedir. Tüm koruma ve güvenlik tedbirleri alınmış araç bagajlarında hayvanlarınız son derece rahat bir yolculuk yapabilecekler.