Minik Dostlarımızdan Haberler

Şişli pet taksi hizmeti

Şişli pet taksi hizmeti

Şişli pet taksi hizmeti İle Evcil Hayvan Nakli

 

Pet taksi uygulaması günümüzde ülkemizde kullanılan hayvan nakil taşımacılığıdır. Evcil hayvanlarının güvende ve sağlıklı koşuldan yararlanmasını istemeyen kişiler pet taksi hizmetinden yararlanmaktadır. İstanbul’un büyük ilçelerinden Şişli pet taksi hizmeti verilen yerler arasında yer almaktadır. İstanbul’da hayvan severler tarafından tercih edilen bu uygulamada ücretler her ne kadar kurumdan kuruma değişse de rezervasyonla ve gidilecek yere göre farklılık değişmektedir.

 

Pet taksi uygulamasının en önemli özelliklerinden beri evcil hayvanlar konusunda uzmanlar tarafından verilmektedir. Bu sayede uzun yolculuklarda evcil hayvan taşımacılığında yapılan hataların önüne geçilmektedir. Levent, Etiler, Beşiktaş, Şişli pet taksi hizmeti birçok bölgede verilmektedir. Verilen hizmet uzmanlık gerektirdiğinden herkes tarafından verilememektedir.

 

 Pet Taksi Hizmetini Kimler Verebilir?

 

İstanbul’da merkezi olarak Şişli pet taksi hizmeti verilmektedir. Verilen hizmet merkezlerden biri her ne kadar şişli olsa da bu alandan bir çok yere ulaşım imkanı sunulmaktadır. Bu ulaşım imkanı içerisinde hizmet veren kişilerin gerekli sertifikalara sahip olması gerekmektedir. Taşıma sertifikasına sahip olmayan kişiler, pet taksi hizmeti verememektedir. Ayrıca hayvan bakıcısı statüsünde sertifika sahibi olanlarda pet taksi hizmeti verebilir.

 

İstanbul’da pet taksi şişli civarında hizmet veren kişiler, bakıcı sertifikasına sahip olmadan pet taksi servisi yapamamaktadır. Ancak hayvan gezdirme sertifikası olan kişiler, bakıcı sertifikası olmadan küçük ev hayvanlarını kafeste tutmak kaydıyla taşımacılığını yapabilmektedir.

 

 Pet Taksi Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?

 

Pet taksi fiyatları hayvanların naklinin yapılacağı mesafeye göre değişmektedir. İstanbul’da pet taksi Şişli merkezli olarak almak isteyen kişiler Sevimli Pet Taksiyle iletişime geçerek fiyat detayları hakkında bilgi alabilir. Ayrıca İstanbul içerisinde çoğu noktaya kilometre başına eşit miktarda fiyat belirlenmektedir. Ancak şehir dışında yapılacak pet nakil işlemleri için, fiyatlandırma konusunda ayrıcalıklar tanınmaktadır.

 

Şehir içi ve şehirlerarası verilen Şişli pet taksi hizmeti hayvanların konforu ve sağlığı için uygun koşullarda verilmektedir. Koşulların sağlanması için araçların temizliği ve kafeslerin içerisinde seyahat edecek hayvanların konforu ekstra bir ücrete tabi tutulmamaktadır.

 

 Pet Taksi İstanbul’un Hangi Noktalarında Verilmektedir?

 

İstanbul geneline sunulan pet taksi Şişli, Beşiktaş, Levent, Ulus gibi birçok merkezden verilmektedir. Toplu taşımalar da hayvan taşımacılığı yapılamadığı için pet taksi hayvan nakli gerektiğinde rezervasyon ile istenilen saatte hayvanlar teslim alınarak belirtilen noktaya teslim edilmektedir.

 

Pet taksi taşımacılığı profesyonel olarak yapılmalıdır. Aksi taktirde hayvanların sağlığını etkileyen sorunlar ortaya çıkabilir. Taşıma koşullarına uygun olarak İstanbul genelinde şehir içi ve İstanbul dışında şehir dışı hizmeti verilmektedir. Bu hizmetler bakıcı ile telefonda konuşularak belirlenmektedir.

 

Neden Pet Taksi Hizmeti Tercih Edilmektedir?

 

Pet taksi hizmeti profesyonel eğitim almış kişiler tarafından verilmektedir. Hayvanların nakli sırasında zarar görmemesi ve nakil sırasında oluşabilecek sorunların engellenmesi için taşıma yapan kişilerin alanlarda uzman olması zorunludur. Sevimli pet taksi bu noktada uzman bir kadroyla 24 saat rezervasyon fırsatı sunmaktadır.

 

İnternet sitesi üzerinden iletişime geçerek pet taksi hizmeti hakkında detaylı bilgi alınabilmektedir. Ayrıca fiyat tarifesi ve uzman kadro hakkında da site üzerinden bilgi verilmektedir. İletişime geçmek için site içerisinde ki iletişim formunun doldurulması yeterli olmaktadır. Form doldurulduğunda en kısa sürede hizmet almak isteyen kişiler tarafına konu hakkında bilgi verilmektedir.