Minik Dostlarımızdan Haberler

şehirler arası canlı hayvan taşımacılığı

şehirler arası canlı hayvan taşımacılığı

Onlar Her Şeyin En İyisine Layık

 

Hayatı bizim ile birlikte yaşayan ve bizimle zamanımızı paylaşan sevimli dostlarımız bulunmaktadır. Bu dostlarımız bize hayatımızın büyük bir kısmında hep dostluk yüzlerini göstermişlerdir. Onların dilinden anlayanlar, onlar ile dost olmayı başaranlar bu konudan oldukça memnun durumdadır. Bu sevimli dostlarımız bize hiç ummadığımız zamanlarda dostluk elini uzatmaktadır. Bunların örnekleri televizyonlarda sıkça görülmektedir. Depremden ailesini haberdar etmek için çırpınan sevimli köpek, evini küçük bebeğinin kapıyı açıp gitmek üzereyken anne babaya haber veren sevimli dost herkesin bildiği örnekler arasındadır. Bu canlılar bize her alanda yardımcı olmaktadır.

 

Bu sevimli dostlarımızın da bazen bizim yardımımıza ihtiyaç duydukları dönemler olmaktadır. Onların bazıları bir aile ile birlikte yaşama şansını yakalamışken bazıları sokaklarda yaşamak zorundadır. Bu dışarıda yaşayan hayvanlara yardım etmek siz hayvan severler için ilk görevidir. Nasıl bu hayvanlar bizim en zor zamanlarımızda dostluk yüzlerini bizlere gösteriyorsa bizimde onları koruyup en iyi şekilde kollamak görevimiz olmalıdır.

 

Canlı Hayvan Taşıma İşlemleri

 

Sevimli dostlarımız ile yaşamaya devam edildiği zamanlar arasında bir sorun bulunmamaktadır. Peki, uzun süreli bir tatile çıkılacağı zaman bu sevimli dostlar ne yapacaklar. Bu soruna en iyi çözüm tabi ki sevimli dostlarımızın da bizimle birlikte tatil yapmalarını sağlamamaktır. Fakat onların ulaşım şekli buzum gibi rahat olmayacaktır. Onları bu şekilde çileli bir yolculuğa mecbur etmek de bize yakışmayacaktır. Tamda bu noktada şehirler arası canlı hayvan taşımacılığı hizmetleri devreye girmektedir.

 

Bu Taşımacılık Nasıl Yapılmaktadır?

 

 Şehirler arası canlı hayvan taşımacılığı nasıl verilen bir hizmettir? Bilindiği üzere bu hizmet Türkiye de ilk defa verilen bir hizmettir. Hizmetin gayesi dostlarımızı çeşitli sıkıntılar yaşamadan en güzel şekilde ulaşmaları gereken yere güven ve huzur içerisinde ulaşmalarını sağlamaktır. Bu hizmet kendi şartlarımızda ulaşımını sağlayamayacağımız hayvanlarımızın uzman personel eşliğinde, lüks bir ortamda, bu taşımacılık için özel hazırlanmış araçlar ile müşterinin dilediği yere yapılan taşımacılık hizmetine verilen isimdir.

 

Bu hizmet günün her saatinde insanların taksi çağırmasına benzer bir şekilde ulaşmak mümkün bir hizmet olarak hayvan severler ve sevimli dostlarımıza sunulmuştur. Firma müşteri odaklı çözümler de üretebilmektedir. Her müşterinin kendisine özel bir durumu olabilir. Bu özel durumlar firma ile temas kurularak uzman ve deneyimli personel ile iletişime geçilerek çözüle bilmektedir. her hayvanın durumu birbiri ile aynı olmayabilir. Veya hassasiyetleri birbirinden farklı olması mümkündür. Bu hassasiyetlerin dikkate alınarak taşımacılık yapılması oldukça mümkündür. Firma bu konuda oldukça duyarlıdır.