Minik Dostlarımızdan Haberler

Evcil Hayvan Nakliyesi

Evcil Hayvan Nakliyesi

Siz konforlu yolculuğun tadını çıkarırken evcil hayvanınızın bagaj bölümünde gitmesi, duygusal anlamda tüm yolculuğunuzu eziyete çevirmektedir. Özellikle sakinleştirici haplar ve uyuşturucu iğneler işin içine girdiğinde kendinizi suçlu hissedeceksiniz. Ancak gelişen insan taşımacılığı ile evcil hayvan nakliyesi de büyük değişim göstermektedir. Dilerseniz veterinere ya da gideceğiniz iş seyahatine pet nakil araçlarıyla dostunuzu da götürebilirsiniz.

 

Yolculuk

 

Evcil hayvanınızın nakliyesi için sevimlipettaksi.com/ ‘den yardım isteyebilirsiniz. Uzman ekibi ve konforlu araçları ile evcil hayvanlarınızla birlikte seyahat edebileceğiniz gibi, belirlenen adrese tek başına güvenle gitmelerini de sağlamış olursunuz. Bu taşıma sırasında herhangi bir sakinleştirici ya da uyuşturucu iğne kullanmayan Sevimli Pet Taksi, dostlarınızın sağlığı için de her taşıma sonrası araçlarını dezenfekte ediyorlar.

 

Araç Konforu

 

Yaptığınız yolculuklarda aracın modeli, iç teçhizatı sizin için ne kadar önemli ise dostlarımız için de fazlasıyla büyük önem taşıyor. 2018 model Fiat Fiorino marka araç kullanan uzman ekip, aracın arka bölümüne dostunuz için özel boyutlarda kafes dahil etmiştir. Kafesin boyu 120 cm iken iç genişliği 80 cm’i bulmaktadır. Dostunuzun hareket ve manevra alanı ise 110 cm’dir.

Yolculuk sırasında olası bir duruma karşı zeminde pet bulunmaktadır. Seyahat esnasında dostlarımızın sıkılmamaları adına çeşitli oyuncaklar da mevcuttur.

 

Ücretlendirme

 

Günlük hayatınızda kullanmış olduğunuz taksiler gibi evcil hayvan nakliyesi için sevimli pet taksinin de gidilecek mesafeye göre belirlediği bir ücretlendirme listesi vardır. Ödemelerinizi;

– Hesaba Transfer

– Kredi / Banka Kartı ve

– Nakit Ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

Yapılan her ödemenin ardından fatura almanız mümkündür. Ücretlendirme hakkında detaylı bilgiyi internet sitelerinde yer alan telefon numaralarından edinebilirsiniz.

 

Gerekenler

 

Evcil hayvanlarınızın keyifli ve konforlu bir yolculuk geçirmeleri için Sevimli Pet Taksi’nin ”Olmazsa Olmazlar” listesi mevcuttur.

Son 1 yıl içerisinde yapılmış olan karma aşı ve yine son 1 yıl içerisinde yapılmış olan kuduz aşısı,

Bununla birlikte köpekler için son 1 yıl içinde yaptırılmış olması gereken bronşin aşısı,

Son 3 ay içinde yapılmış olan iç parazit ilacı ve

Son 1 ay içinde yapılmış olan dış parazit ilacı petlerinizin güvenli yolculuğu için gereklidir. Bunlarla birlikte veterinizden ”Seyahat Edebilir” yazısı almayı da unutmamalısınız.

 

Yolculuk Sonrası Beslenme

 

Sizlerin yolculuk ardından baş ağrısı ve mide bulantısı yaşamanız gibi evcil hayvanlarınız da yolculuk sonrası kendilerini halsiz hissedebilirler. Herhangi bir istifra durumunun önüne geçmek için yolculuğun hemen ardından dostlarınıza çok fazla katı gıda vermemelisiniz. Bir süre yürüyüş yapmak onlara iyi gelecektir.