Minik Dostlarımızdan Haberler

Maslak pet taksi

Pet Taksi İle Hayvanların Seyahat Özgürlüğü

 

Can dostlarımız bizlere emanet edilmiş tüylü çocuklarımız gibidir. Evimizde ya da bahçemizde beslediğimiz kediler, köpekler, tavşanlar ve daha pek çok dostumuzun da seyahat etme özgürlüğü vardır. Özellikle sevimli dostlarımızı taşınırken ya da farklı bir yere naklederken rahat etmelerini sahipleri olarak arzu ederiz.

 

Kedi ve köpeklerin en doğru şekilde taşınmasını sağlayan pet taksi olanakları bu nedenle sizlere sunulmuştur. Firmamız gerek sevimli dostlarımızın taşınmasında gerekse hasta hayvanların tedavi için farklı bölgelere naklinde tercih edilmektedir.

 

İstanbul’un her bölgesine hizmet veren pet taksi hizmetimiz, sizler ve can dostlarınız için gerekli güvenlik önlemlerini de almaktadır. Aradığınız her bölge için firmamız tarafından pet taksi hizmeti alabilirsiniz. Maslak pet taksi ve nakli hizmeti ile evinizde hareket ederek, dostlarınızın dilediğiniz bölgelere seyahat etmesini sağlayabilirsiniz.

 

 PET TAKSİ HİZMETİNİN AVANTAJLARI

 

Maslak pet taksi ve nakli hizmeti ile evcil hayvanınızı güvenli ve sağlıklı şekilde ulaştırmak istediğiniz yere götürebilirsiniz. Hem güvenliği hem de konforu baz alan firmamız sizin ve sevimli dostlarınızın konforlu bir yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Maslak pet taksi ve nakli hizmeti ile hayvanların kabul görmediği ulaşım araçlarına gerek duymazsınız. Çünkü firmamız sadece hayvanları ve sahiplerini taşımak için pet taksi hizmetini sizlere sunmuştur.

 

Sevimli dostlarımızın şehir dışı seyahatlerinde uçak ve otobüsler sorun teşkil edebilmektedir. Özellikle evcil hayvanların kabulü bu tür ulaşım araçlarında çok zor olmaktadır. Şehir içi ulaşımda dahi sevimli dostlarımız maalesef bagajlarda seyahat etmek zorunda bırakılmaktadır. Bu tür sorunları yaşamak istemiyorsanız Maslak pet taksi ve nakli hizmeti ile sevimli dostlarınıza daha ferah bir yolculuk imkanı sunabilirsiniz.

 

 EĞİTİMLİ YOL ARKADAŞLIĞI İLE PET TAKSİ İMKANLARI

 

Maslak pet taksi ve nakli hizmeti firmamız tarafından Tosfed eğitiminden geçmiş ve belgesini almış personeller tarafından yapılmaktadır. Bu sayede vermiş olduğumuz hizmet ile kesinlikle gözünüz arkada kalmayacaktır. Maslak pet taksi ve nakli hizmeti firmamızın eğitimli personellerinin yol arkadaşlığı ile devam etmektedir. Yani sevimli dostlarınız için sadece bir seyahat ortamı yaratmıyor, onlara aynı zamanda yol arkadaşlığı da yapıyoruz.

 

Sevimli dostlarınızın yol boyunca huzurlu olmasını sağlarken aynı zamanda da korkmadan yola devam edebilmesini sağlıyoruz. Çünkü pek çok hayvan sahibinden uzaklaştığı an tedirgin olmaya başlar. Bu tedirgin ortamı rahatlatmak için sevimli dostlarımıza eğitimli personellerimiz eşlik etmektedir.

 

Böylece, her türlü hizmetten yararlanan sevimli dostlarımız daha keyifli bir yolculuk yapmaktadır. Güvenlik ise bizim için her şeyden önde gelmektedir.