Minik Dostlarımızdan Haberler

Florya Pet Taksi Araç Hizmeti

Florya Pet Taksi

 

Florya Pet Taksi Araç Hizmeti

 

2009 yılında hayvan taşıma hizmetine başlayan Florya pet taksi araç hizmeti her gün araç filosunu ve uzman kadrosunu büyüterek günümüze kadar aralık veremeden çalışmaktadır. Bu güne kadar 1 milyona yakın hayvan dostu pet taksi tarafından taşınmıştır. Yolculuk edebilecek her hayvan cinsini taşıyan Florya pet taksi araç hizmeti konforlu bir yolculuğa öncelik vermektedir.

 

 Pet Taksi Nasıl Kullanılır?

 

Pet Taksi ne işe yarar? Florya pet taksi araç hizmeti hayvanlarınız için tahsis edilen bir yolculuk imkanıdır. Pet Taksi ile hayvanlarınızı veterinere götürebilir, bir yerden başka bir yere transfer edebilir, hatta şehir değiştirebilirsiniz. Florya pet taksi araç hizmeti destinasyon sınırı gözetmez. İstediğiniz her mevkiye gidebilmektedir. Kediniz, köpeğiniz ya da diğer hayvanlarınızla birlikte bir telefonla pet taksiyi çağırabilirsiniz.

 

 Pet Taksi’nin Türkiye’deki Yeri ve Önemi

 

Türkiye’de pet taksi uygulamasını gerçekleştiren az sayıda şirket vardır. Zira bu uygulamanın yerine getirilmesi gereken sorumlulukları büyüktür. Florya pet taksi araç hizmeti lüks araçlarla hizmet vermektedir. TOSFED sertifikalıdır. Her uygulaması yasaldır ve Mecidiyeköy Vergi Dairesi’ne bağlı çalışmaktadır. İnsanlar için hizmet veren taksilerden farkı yoktur.

 

 Nasıl Çağrılır, Nerede Bulunur?

 

Peki pet taksiyi nerede bulabilirsiniz? Başta Florya pet taksi araç hizmeti olmak üzere her ilçede yer alan pet taksiler bir telefon uzağınızda. Seyahatinizden ne kadar önce pet taksi ile iletişime geçerseniz yolculuğunuz o kadar hızlı başlar. Zira yolculuk öncesi sizden aşı karneleri, hayvan kimlikleri ve gidilecek yerin adresi ile telefon bilgileri istenmektedir.

 

 Hayvanlara Nasıl Davranılır?

 

Pet taksinin en önemli diğer özelliği de hayvan haklarına saygısıdır. Asla yolculuk esnasında hayvanı uyuşturan, yatıştıran, onu etkisiz hale getiren ilaç ve aşılar kullanılmaz. Hayvan tamamen özgür bırakılır ve psikolojisi aykırı hiçbir davranışta bulunulmaz. Eğer yolculuğu hayvanınızla birlikte yapmayacaksanız onunla ilgili önemli püf noktaları bildirmeniz yeterlidir.

 

Onların Yanında Yolculuk Edebilirsiniz

 

Pet Taksi ile isterseniz hayvanlarınızla birlikte yolculuk yaparsınız, dilerseniz de hayvanlarınızı ekibimize emanet edebilirsiniz. Pet Taksi ekibimiz tamamen işlerinde uzman hayvan severlerden oluşmaktadır. Pet Taksi hayvanlarınız için gerekli bütün güvenlik koşullarını yerine getirerek yola çıkmaktadır.

 

Pet Taksi İçin Gerekenler

 

Pet Taksi’nin bazı hassas kuralları vardır. Kurallar hayvanlarınızın ve sizin sağlığınız içindir. Bunlar hayvanlarınızın aşılı olması, veteriner kontrollerinin yapılmış olması ve veterineriniz tarafından verilen resmi “seyahat edebilir” belgesinin tam olması şeklindedir. Bu şartları yerine getiren her hayvan Pat Taksi’ye binebilmektedir. Pet Taksi’ye binen hayvanların sorumluluğu artık Pet Taksi’ye aittir.