Minik Dostlarımızdan Haberler

Göktürk Pet Taksi Ve Nakli

Göktürk Pet Taksi Ve Nakli

Göktürk Pet Taksi Ve Nakli

Sevimli dostlarımızın seyahati için gerekli olan taksi hizmetleri İstanbul’da Sevimli Pet Taksi tarafından verilmektedir. Hayvan gezdiricisi belgesi olan şoförler tarafından verilen bu hizmet profesyonel olarak İstanbul’un birçok bölgesinde verilmektedir. Uygun ücretlerle seyahat edilecek noktalardan alım ve teslim etme işlemleri firmamız tarafından kusursuz bir şekilde güvenle sağlanmaktadır.

Sevimli pet taksi olarak hizmet verdiğimiz ilçelerimizden biride Eyüp olmaktadır. Eyüp’te Göktürk pet taksi ve nakli işlemleri için bizimle iletişime geçtiğiniz kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Bir bölgeden diğerine taşıma hizmeti sunduğumuz Göktürk pet taksi ve nakli hizmetleri için şoförlerimizle önceden iletişime geçip, seyahatin sağlanacağı bölgeler arasında yolculuk yapılmaktadır.

Göktürk Pet Taksi ve Nakli İle Hayvanlar Güvende Midir?

Sevimli Pet Taksi bünyesinde çalışan şoförler, hayvan taşıma belgesi almak zorundadır. Ayrıca belirli bir süre tecrübe edinmeden direksiyon başına geçmezler. Bu sayede yolda yaşanacak aksiliklerle nasıl baş edeceklerini bilirler. Şoförler Göktürk pet taksi ve nakli hizmetlerini 24 saat boyunca vermez. Günlük maksimumum direksiyon başında kalma süresini tamamlayan şoförler araçları başka şoförlere devreder. Bu sayede herhangi bir kaza olma durumu engellenmektedir.

Sevimli Pet Taksi araçları bakımları tam donanımlı olarak yapıldıktan sonra trafiğe çıkar. Bu sayede araçların trafik kontrollerinde sorun yaşama ihtimali sıfıra indirilir. Evcil hayvanların seyahati sırasında belirtilen zamanlar arasında yolculuk hizmeti gerçekleştirilmektedir. İstanbul trafiği de hesaplanarak Göktürk pet taksi ve nakli hizmeti kusursuz olarak sunulmaktadır. Hizmet sırasında oluşabilecek büyün aksilikler önceden düşünüldüğü için, güvenilir bir hizmet firma garantisiyle verilmektedir.

Göktürk Pet Taksi ve Nakli Hizmeti Verenler Araçlar Temiz Midir?

Sevimli Pet Taksi hizmet verdiği tüm araçları günlük olarak temizlemektedir. Kafeslerde yolculuk yapan evcil hayvanları kafesleri özel sağlık malzemeleriyle temizlenmektedir. Bu sayede farklı hayvanların taşınması sırasında bulaşacak hastalıkların önüne geçilmektedir. Yapılan Göktürk pet taksi ve nakli işlemleri sonrası kafesler temizlendikten sonra kullanılır ya da farklı bir kafeste taşınma işlemi sağlanır.

Sevimli Pet Taksi araçları ve kafesleri hayvanların sağlığını etkilemeyecek deterjanlarla temizlenmektedir. Ayrıca deterjan kullanıldıktan sonra temizlenen kafesler, iyice durulandıktan sonra sonra kullanılmaktadır. Ayrıca taşınılan evcil hayvanların tüm aşı belgelerinde de yeterlilik kontrol edildikten sonra hizmet verilmektedir. Bu sayede sevimli dostlarınızın herhangi bir hastalıkla karşılaşma ihtimali sıfıra indirilmektedir.

Göktürk Pet Taksi ve Nakli Hizmeti Nasıl Alınmaktadır?

Sevimli Pet Taksi internet sitesi üzerinden şoförlerimizle iletişime geçerek Göktürk pet taksi ve nakli hizmetten yararlanabilirsiniz. Profesyonel bir ekiple, kusursuz evcil seyahat hizmeti almak isteyen hayvan severler, randevu alarak, pet taksinin kapısının önüne kadar gelmesini sağlamaktadır. Ayrıca ekonomik fiyatlarla sunulan hizmet için, şoförlerimizden mesafeler arası fiyat tarifelerini öğrenebilirsiniz.