Minik Dostlarımızdan Haberler

Evcil Hayvanınızı Herhangi Bir Yere Götürürken Yapmanız Gerekenler

Evcil Hayvanınızı Herhangi Bir Yere Götürürken Yapmanız Gerekenler

Evcil hayvan bakıyorsanız eğer onunla dışarı çıkmak bazen çok zor bir hal alabilir. Özellikle kendi aracınız yoksa herhangi bir araçla hayvanı gezmeye ya da doktora götürmek bir hayli zor olabilir. Özellikle normal taksiler ya da otobüsler hem müşterilerin rahatı açısından hem de hijyen açısından araca evcil hayvan kabul etmiyorlar. Bu durumda yapmanız gereken tek şey pet taksi kiralamaktır. Pet taksi, sırf hayvanlar için tasarlanmış bir taşıma aracıdır. Genelde kamyonet büyüklüğünde olurlar ve bir evcil hayvanın ihtiyaç duyabileceği her şeyi içerisinde barındırır.

Evcil hayvan taksisi olarak da bilinen pet taksilerin temizliği her gün hatta her hayvan taşıdıktan sonra yapılmaktadır. İçleri süpürülür, silinir ve paspaslar değiştirilir. Her türlü hayvanın yemek yiyebilmesi ve su içebilmesi için minik kaplar bulunmaktadır ge bu kaplar da her hayvan yolculuğundan sonra deterjanlar ile güzelce temizlenir. Araca binen hayvan sever aileler de bu hijyenin farkına vararak güvenli bir şekilde istediği yere gidebilir. Bu hizmetten yararlanmak için pet taksi firmasını adresinize çağırmak ve hayvanınızın ihtiyacı olan eşyaları yanınıza aldıktan donra araca binip gideceğiniz yeri tarif etmek yeterlidir.

Pet Taksi Her Yerde Var Mı?

Pet taksi günümüzde çok yaygın olarak bilinmiyor olsa da evcil hayvan bakan hayvan severler onların rahatını sağlamak için her şeyi düşündüğünden ne yapıp edip bu araçlara ulaşıyor. Yalnız yaşayan bireyler için evcil hayvanların bir bebekten farkı yoktur ve bu kişiler de hayvanların güvenliği için pet taksi kiralayarak uzak yakın demeden seyahat etmeyi tercih ediyorlar. Türkiye’de hemen hemen her şehirde evcil hayvan taksi hizmeti veriliyor. Özellikle büyük şehirlerde bu hizmet daha yaygın bir şekilde sunuluyor. Kedi, köpek, kuş, tavşan, kaplumbağa ya da balık gibi evcil hayvanlar ile seyahat etmek artık daha kolay hal alıyor.

Bir veterinere giderken ya da çarşıya dolaşmaya çıkacakken pet taksi çağırarak kimsenin asık suratını çekmeden ve insanlar laf yapar mı diye düşünmeden seyahat etmek pet taksiler ile mümkün hale geliyor. Sadece günün belli saatleri içerisinde değil, gece gündüz günün 24 saati hizmet almak mümkün oluyor. Böylece acil vakalarda bile pet taksi çağırarak gereken yere gitmek kolay gale geliyor. Bakımı ve temizliği her gün düzenli olarak yapılan bu araçlar sayesinde evcil hayvanlar ile yolculuk yapmak çok keyifli oluyor. Hatta kendiniz gidemeyecek durumdaysanız sadece hayvanı da gideceği yere gönderebilirsiniz.

Pet Taksi Fiyatları

Pet taksi fiyatları çok pahalı olmamakla beraber kişinin gideceği yere göre farklılık göstermektedir. Bir bakma taksimetre hesabı işlemektedir. Sizler de uygun fiyatlarda firmamızdan hizmet almak istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilir, güvenle seyahat edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.