Minik Dostlarımızdan Haberler

Size Özel Evcil Hayvan Taksisi

Size Özel Evcil Hayvan Taksisi

Evcil hayvan taksisi hayvan sever kişilere ve evcil hayvanlara büyük kolaylık sağlayan bir araçtır. Hem taksicilik sektöründe hem de ulaşım sektöründe yepyeni bir çığır açan bu araç sayesinde evcil hayvanlar istenilen yere büyük bir konfor ile taşınabiliyor. Kedi, köpek, tavşan ve daha farklı evcil hayvan bakanlar için oldukça rahat bir hizmet olan evcil hayvan taksisi günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Çünkü ülkemizde bu kadar çok hayvan sever varken bu hizmete ciddi anlamda ihtiyaç duyulmaktadır.

Örnek vermek gerekirse evcil hayvan bakıcısı can dostu bildiği kedi ya da köpeği ile gezmeye gidecek ya da onu veterinere götürecek. Bu durumda toplu taşıma araçlarını kullanamayacağı için pet taksi denilen evcil hayvan taşıma taksisi bu kişilerin çok işine yarıyor. Kişilerin rahatsız olacağı düşüncesi ile ya da enfeksiyon salgını sebepleri ile toplu taşıma araçlarında ya da taksilerde evcil hayvanlar kabul edilmiyor. Fakat pet taksi sayesinde bakıcı hayvanını istediği yere güvenle taşıyabiliyor.

Can Dostu Kadar Temiz Araçlar

Evinde herhangi bir hayvan bakan kişiler onları bir yere götürürken de ortamın hijyenik ve temiz olmasını bekler. Çünkü bu hayvanlar sokak hayvanları gibi her şeye alışık bünyeye sahip değillerdir. Tam aksine öylesine narin ve titiz bir o kadar da bakımlı hayvanlardır. Evcil hayvan taşıma taksisi de hem hayvanların hem de sahiplerinin rahat edebileceği konfora ve temizliğe sahiptir. Bu arabaların içi ve dışı her gün temizlenmekte, hayvanların da rahatsız olmayacağı oto parfümleri sıkılmaktadır.

Bu araçlarda evcil hayvanlara ait kafesler de bulunmaktadır. Böylece hayvanı evden kafesle çıkarmamış olsa da bakıcıları can dostlarının bu kafeslerde yolculuk yapmasını sağlayabilir. Aynı zamanda su ve mama kâseleri de mevcuttur. Hayvan isterse serbest kalabileceği bir geniş alan da mevcut olup çok konforlu araçlardır. Hayvan sever kişiler onları gözünden bile sakındığı için bu araçları sıklıkla tercih etmektedirler. Bu hayvanlara sıradan bir hayvan gözüyle bakmamak gerekir çünkü bir çocuk annesi babası gözünde ne kadar kıymetliyse bu hayvanlar da bakıcıları açısından o kadar değerlidir.

Pet Taksi Avantajları ve Fiyatları

Pet taksi hizmetinin hayvan bakıcılarına birçok faydası bulunmaktadır. Bir yerden başka bir yere giderken hayvan sever bakıcılar kara kara düşünmek yerine evcil hayvan taşıma taksisini tercih ederek kimseye muhtaç kalmadan istediği yere gidebilir. Hele ki kendi aracı yoksa pet taksi araçları hayvanların ve bakıcıların rahatı açısından büyük öneme sahiptir. Evcil hayvan taksi fiyatları da kişinin gideceği mesafeye göre farklılık gösterir. Konu hakkında detaylı bilgi için önce mesafe farklarını öğrenmek gerekir.

Sizler de hayvanlarınızı konforlu bir şekilde istediğiniz yere götürmek istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz.