Minik Dostlarımızdan Haberler

Evcil Hayvan Taksi Hizmeti Nasıl Alınır?

Hayvanlar ile iç içe olmak, onlara bakmak ve her türlü ihtiyaçlarını gidermek çok güzel bir duygu. Ancak bazı insanlar bu duygunun anlamını bilmediği için onlarla aynı ortamda vakit geçirmek istemezler. Bu nedenle çoğu toplu taşıma araçlarında (taksi, otobüs, dolmuş, tren vs.) evcil hayvan taşıma yasağı bulunmaktadır. Bu durumlarda hayvan sever kişiler en iyi alternatif olan evcil hayvan taksisi hizmetinden faydalanmalılardır. Sırf evcil hayvanlar için düzenlenen bu taksiler sayesinde evcil hayvana sahip kişiler hayvan yanındayken istediği yere seyahat edebilir.

Pet taksi kiralamak isteyen kişilerin aklıma takılan ilk soru bu hizmette nasıl faydalanacaklarıdır. Çünkü günümüzde çok yaygın olmayan bu hizmet kişilerin merak duyduğu ve faydalanmak istediği bir hizmettir. Bu hizmetten faydalanmak için pet taksi firmasını aramak yeterlidir. Firmayı arayarak adresinizi belirtmelisiniz. Pet taksi belirttiğiniz adrese en kısa sürede gelecek ve hazırlamış olduğunuz hayvanı arka tarafta bulunan kafeslerde yerleştirerek gideceğiniz yere güvenle sizi götürecektir. Eğer talep ederseniz pet taksi sizi yine evinize geri götürebilir.

Pet Taksi Temiz mi?

Pet taksilerin temizliği ve bakımı hayvanların enfeksiyon kapmaması açısından her gün yapılmaktadır. Hatta her hayvandan sonra gereken ince temizlik yapılır ve tertemiz bir şekilde yeni müşteri beklenir. Özellikle bazı hayvanlar çok tüy döktüğü için başka hayvanların bu tüylerden rahatsız olmaması için ve enfeksiyon kapmaması için detaylı temizlik yapılmaktadır. Paspaslar süpürge ile süpürülür, kafesler yıkanır ve mama kapları temizlenerek yerine koyulur. Hayvanların keyifli vakit getirebilmesi için küçük bir boşluk kadar oyun alanı bulunmaktadır.

Bu sayede hayvanlar sıkılmadan, sahipleri de kimsenin lafını çekmeden ve kötü bakışlara maruz kalmadan dilediği yere gidebilir. Bununla beraber hayvan severler hayvanlarını herhangi bir yere gönderirken ne dışı gelemeyecekse bile güvenle bu araçlara hayvanlarını teslim edebilirler. Tamamen hayvanların konforu için tasarlanmış olduğundan hayvanlar da bu araçları çok sevecekler. Araçlarda aksi durumlar için ilk yardım çantası da bulunmaktadır. Bu sayede hayvanların başına bir şey gelirse derhal acil müdahale yapılabilir. Bu muhteşem hizmetten faydalanmak için pet taksi firmasını haberlendirerek adresinize çağırmak yeterlidir.

Pet Taksi Fiyatları ve Avantajları

Pet taksi kiralamanın çeşitli avantajları vardır. Bu avantajlardan bazıları;

  • İnsanlar toplu taşıma araçlarına muhtaç kalmazlar
  • 7/24 nakil hizmeti alabilirler
  • Hayvanlar da kendi evinde bulduğu konforu bulabilirler.
  • Hayvanlar için gerekli olan her şey mevcuttur.

Pet taksi fiyatları da taşınacak hayvan türüne göre ve kişinin gideceği adrese göre farklılık göstermektedir. Örneğin yakın ya da uzak bir yere gidecekseniz buna göre ücret ödemeniz gerekebilir. Fiyatlar hakkında kesin bilgi sahibi olmak için firmamızı arayabilirsiniz. Pet taksi hizmetinden faydalanmak in firmamızı arayabilir, güvenle bizden hizmet alabilirsiniz.