Minik Dostlarımızdan Haberler

Beşiktaş’da Pet Taksi

Beşiktaş'da Pet Taksi

Beşiktaş’da Pet Taksi Evcil Hayvanlarınızı İstediğiniz Yere Götürün

 

Beşiktaş da Evde beslenen hayvanların sorunsuz bir şekilde seyahati için gerçekleştirilen taşımacılığı adı pet taksi olmaktadır. Avrupa’da birçok şehirde yapılan bu uygulama ülkemizde büyük şehirlerde hizmet olarak sunulmaktadır. İstanbul da pet taksi Beşiktaş ve çevresinde İstanbul’un her köşesine hizmet vermektedir. Aynı zamanda şehir dışına çıkmak isteyen kişiler Beşiktaş pet taksi hizmeti kapsamında sorunsuz yaşayacağı seyahat hizmeti dahilinde, evcil hayvanının da seyahatini sorunsuz bir şekilde geçirmesini sağlamaktadır.

Pet taksi hizmeti veren firmaların araçlarının bakımı ve araç içi hizmetlerin tam donanımlı olarak yapması gerekmektedir. Ayrıca pet taksi uygulamasında görev alan şoförlerin eğitimli olması gerekmektedir. Hayvanlar hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin bu hizmet kapsamında şoförlük yapması, karşılaşılan her hangi bir sorunda çözüm sağlanamayacağı için evcil hayvanınızın sorun yaşamasına sebep olabilir.

Pet Taksi Hizmeti Veren Şoförler Eğitimli midir?

Evcil hayvanların taşınması için verilen hizmetlerin başında pet taksi yer almaktadır. Bu hizmet konforlu ve güvenilir olmak zorundadır. Bu nokta da pet taksi Beşiktaş civarında hizmet vermektedir ve şoförleri belirli bir eğitimden geçtikten sonra araç kullanımına başlamaktadır. Bu eğitim sonunda sertifika verilmektedir. Sertifikasız şoför çalıştırılmamaktadır.

Verilen sertifika konu ile ilgili merciler tarafından verilmektedir. Verilen belge evcil hayvan gezdiricisi ya da bakıcısı sertifikası ismiyle anılmaktadır. Bu belgeye sahip olan şoförler belirli bir eğitimden geçmesine rağmen denendikten sonra işe başlamaktadır. Bu sayede evcil hayvanlarınız güvende bir şekilde bir noktadan diğer noktaya taşınabilmektedir.

Pet Taksi Sadece Beşiktaş Çevresinde Mi Hizmet Vermektedir?

Pek taksi uygulaması ülkemizde büyük şehirlerde verilmektedir. Ancak Beşiktaş pet taksi hizmeti yararlanan kişiler için sadece ilçe veya bölge civarı taşımacılıktan yararlanmazlar. Evcil hayvanlarını istedikleri bölgeden istenilen bölgeye taşımacılığını sağlamaktadırlar. Günümüzde toplu taşıma araçlarına hayvanların alınmamasından kaynaklı bu hizmet oldukça kullanışlı ve ekonomik olmaktadır.

İstanbul genelinde verilen hizmetler, hayvanların konforu için araçlar bakımı tamamlanmış yeni modellerle verilmektedir. Ayrıca verilen hizmette evcil hayvanların taşındığı bölümler bir birinden ayrılmış günlük olarak temizlenmektedir. Bu sayede hayvanlar arasında geçen bulaşıcı hastalıklara karşı yeterli önlem alınmaktadır.

Pet Taksi Hizmeti Fiyatları Ne Kadardır?

Bir gün önceden yapılan rezervasyon ile evcil hayvanların konforlu seyahatleri sağlanmaktadır. Alınan pet taksi Beşiktaş hizmeti bölgeden bölgeye farklı fiyat uygulamalarıyla değerlendirilmektedir. Bu fiyatlar kapsamında eşit mesafelere eşit ücretler olarak belirlenmiştir. Bu ücretler aracı kullanan veya hizmeti sağlayan bakıcılar tarafından verilmektedir. Pet taksi fiyatları kilometre başına belirlenen ücretle şekli olarak ifade edilmektedir. Yani mesafenin uzunluğu ya da kısalığı fiyatın miktarını değiştirmektedir.

Tatile çıkmak isteyen ancak evcil hayvanını aracın koşullarından dolayı yanında götüremeyen kişiler Beşiktaş pet taksi hizmeti alabilir. Şehirlerarası gibi uzun mesafelerle verilen hizmetlerde, kilometre başına alınan ücret, şehir içinde ki kilometre başına verilen ücrete göre daha düşük olarak belirlenmektedir. Bu durum evcil hayvan sahibine kolaylık sağlamak için sunulmaktadır.

Pet Taksi İle Nasıl İletişime Geçebilirim? 

Evcil hayvanlarının taşınması konusunda yardım almak isteyen kişiler pet taksi hizmetinden yararlanmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak için İstanbul’da hizmet veren Sevimli Pet Taksi ile iletişime geçilmektedir. İletişime geçmek için telefon numarasıyla aranabilir, rezervasyon yapılma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca internet sitesi üzerinden doğrudan iletişime geçilebilir, konu hakkında bilgi almak için mail yoluyla iletişime geçilebilir.