Minik Dostlarımızdan Haberler

Sevimli Pet Taksi Show Tv Ana Haber De

Geçtiğimiz günlerde evcil hayvan seyahatinde geçilen yeni uygulama sevimli pettaksi Show Tv ana haber de yayınlandı. Bu uygulama sayesinde evcil hayvan sahipleri, sevimli dostlarının taşınmasında konforlu bir ulaşımdan yararlanmaktadır. Evcil hayvanların seyahatinin toplu taşımalar yada otobüs bagajlarında yapılması hayvan severler tarafından tepkiyle karşılanmaktaydı. Çünkü hayvanların bu şekilde taşınması, hayvanların sağlığını etkilemekteydi. Yeni çıkan bu taşımacılık uygulaması tıpkı insanların yararlandığı gibi, evcil hayvanlarında bir noktadan diğer bir noktaya taksiyle taşınmasını sağlamaktadır.

Hayvan taşımacılığı için büyük önem taşıyan pet taksi uygulaması başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlerde yayınlanmaya başladı. Verilen hizmetlerin eğitimli kişiler tarafından sunulması da hayvanların sağlığı için zorunlu kabul edilmektedir. Bu sayede hayvanların yaşayacağı rahatsızlıklara yoldayken dahi müdahale edilebilmektedir. Eğitimli şoförler tarafından verilen sevimli pettaksi show Tv ana haber de tüm detaylarıyla aktarıldı.

Sevimli Pet Taksi Nerelere Hizmet Vermektedir? 

Sevimli Pet taksi İstanbul’un birçok noktasına hizmet vermektedir. Hayvanların bir noktadan diğer bir noktaya ekonomik ücretlerle taşınmasını sağlayan firma, önden yapılan rezervasyonla hizmet vermektedir. Bu rezervasyon ile pet taksi hizmet almak isteyen kişi, uygun saatlerde evcil hayvanın alınmasını ve bir noktadan diğer noktaya taşınmasını sağlamaktadır.  İstanbul’un başta Şişli, Beşiktaş, Sarıyer, Ümraniye, Fatih gibi büyük ilçeleri olmak üzere, tüm ilçelerine hizmet verilmektedir.

Sevimli Pet Taksi ile hizmet alan kişiler, şehir dışı seyahatleri içinde pet taksi uygulamasından destek alabilir. Normal taksi gibi kilometre başına ücret alan hizmette bir açılış ücreti olmamaktadır. Bu sayede hem ekonomik hem de sağlıklı bir hizmet evcil hayvanlar için sunulmaktadır.

Evcil Hayvan Seyahatinde Neden Pet Taksi Tercih Edilmelidir?

Evcil hayvanların taşınma işlemi sanıldığı gibi kolay bir iş değildir. Hayvanların taşındığı kafeslerin temizliği, aracın büyüklüğü ve hizmet veren şoförün eğitim durumu oldukça önemlidir. Bu şartlara uygun hizmet pet taksi hizmeti sayesinde verilmektedir.

Hayvanların taşınma konusunda hayvan gezdirme belgesi almış şoförler, tecrübe edindikten sonra hizmet vermektedir. Bu sayede yolda oluşabilecek aksilikler eğitimli şoförler tarafından giderilmektedir. Ayrıca otobüs bagajı ya da toplu taşımalarda gezdirilen hayvanlar, sağlıksal anlamda sıkıntılara girilebilir. Özellikle seyahat sırasında uyutulan hayvanlar, bazı hayvan severler tarafından eleştirilmektedir.