Minik Dostlarımızdan Haberler

Pet Taksi Fiyatları

Pet taksiler son zamanlarda evcil hayvan besleyicilerin çoğalması sebebi ile artış göstermiş durumdadır. Buna bağlı olarak pet taksi fiyatları da birbirinden farklı şekillerde karşınıza çıkabilmektedir. Evcil hayvan besleyicileri bunun yanında hayvanlarını artık bir hayvan gibi değil de adeta bir çocuğu gibi görmekte ve bu derece onları sakınır hale gelmiştirler. Tüm bu sebepler de pet taksi hizmetinin artık kaçınılmaz olduğu gerçeğini ortaya çıkarmıştır. Pet taksi araçları lüks araçlardan da oluşabilmektedir. Evcil hayvanlarınızı gerek veteriner kontrolü için, gerekse de gezi ve seyahatlerinizde yanınızda götürmek istediğinizde pet taksi devreye girmektedir. İste bu sebeplerden dolayıdır ki pet taksiler artık vaz geçilmez bir hale gelmiştir.

Pet Taksi Çalışma Sistemi

Pet taksiler gerek sahibiyle birlikte gerekse de yalnız olarak bir yerden bir yere evcil hayvanlarınızı taşıyabilmektedir. Bu sayede evcil hayvanlarınız da gideceği yere rahat bir şekilde götürülmüş olacaktır. Diğer türlü güven vermeyen araçlarla nakil işlemlerinde evcil hayvanlarınıza anestezi mi uygulanacak yoksa ne tür bir muameleye maruz kalacaklar bunu hiç bir şekilde bilemeyebilirsiniz. Ancak silindir araştırma yaparak pet taksiler hakkında bilgi sahibi olabilir ve bu şekilde doğru bir tercih yapma şansı elde edebilirsiniz. Sektör haline gelmiş olan bu hizmetler de bakıcı sertifikası şartı da bulunmaktadır. Araçlar da hayvanlarınızın konforlu bir şekilde seyahat etmesi için düzey edilmiştir ve hiç bir şekilde evcil havanınız bir sıkıntı yaşamadan gideceği yere ulaştırılmaktadır.

Pet Taksi Fiyatları

Pet Taksi Teslimat Süresi

Evcil hayvanınızı bir yerden bir yere göndermek istediğinizde de yine pet taksilerin transfer yöntemiyle yapmış olduğu bu sistemden faydalanabilirsiniz. Bunlar evcil hayvanınızı en geç 24 saat içerisinde gideceği adrese teslim etmektedirler. Yani evcil hayranlarınızı bu taksiler sayesinde gönül rahatlığı ile istediğiniz adrese sağ salim bir şekilde gönderme imkanınız bulunmaktadır. Günümüzde toplu taşıma araçları ve taksiler de dahil olmak üzere evcil hayvan taşımacılığı için uygun değildir. Hatta taksiler de bu pet taksi uygulamasından oldukça memnundurlar. Çünkü onlar da evcil hayvanların kendi taksilerine taşıma için uygun donanıma sahip olmadığı için zarar verdiğini söylemekte ve pet taksileri nerde görseler onlara minnettar olduklarını bildirmektedirler.

Pet Taksi Transfer İşlemleri

Evcil hayranlarınız, hiç bir şekilde bir ilaca maruz bırakılmadan sakinleştirici türünde ilaçlar dahi verilmeden taşınmaktadır. Lüks araçlar dahi bu hayvanların taşınması için dizayn edilmiştir. Transfer işlemleri sonucunda araçlar her defasında sterilize edilmektedir. Tüm hijyen kurallarına transfer işlemeleri boyunca uyulmaktadır. Bu kurallar hem sizin he de evcil hayranınızın sağlıklı bir şekilde yerine ulaşması için oldukça büyük öneme sahiptir. Bunun yanında bu pet taksilerde evcil hayvanların toplu şekilde taşınması yapılmamaktadır. Pet taksilerde ücretlendirme konusu da kilometre bazında uygulanmaktadır. Ödeme şekilleri ise kredi kartı ya da havale ve nakit ödeme ile sağlanmaktadır.