Minik Dostlarımızdan Haberler

Maltepe Pet Taksi Hizmeti Veren En Kaliteli Firma

Evcil hayvanların seyahat sırasında bırakılması ayrı bir sorun yaratmaktadır. Pek çok nedenlerle evcil hayvan sahipleri, seyahat sırasında bu konuda yakınlarından destek almakta ya da barınaklara bırakmaktadır. Evcil hayvan oteli ve barınaklarda da bu konuda profesyonel hizmet alınacaktır. Birçok evcil hayvan sahibi, seyahati sırasında bu hayvanlardan ayrılmak istemese de mecburi olarak bırakmak zorunda kalmaktadır. Bunun en önemli nedeni de evcil hayvanların seyahat sırasında nakil sorunudur. Uzak mesafelere giderken kullanılacak olan uçak ve otobüs gibi vasıta araçları, hayvanları kabul etmemekte, etse bile bazı şartlar sunmaktadır.

Hayvanlar İçin Rahat Seyahat Ortamı

Hayvanların rahat edebileceği seyahat ortamlarını tesis etmek son derece önem taşımaktadır. Uçak ile seyahat ederken evcil hayvanların sahiplerinin yanında seyahat etmesinin belli şartları bulunmaktadır. Belli bir kilonun üzerinde olan hayvanlar için uçaklarda özel yerler bulunmaktadır. Fakat bu alanlar, bazı evcil hayvanların kalmak istemeyeceği ortamlar olabilir. Her hayvanın mutlu ve huzurlu seyahat edeceği ortam farklı olacaktır. Kapalı ortamlar, hayvanlar üzerinde travma yaratabilecek özellikler içerebilir. Çok sayıda otobüs şirketi de uzak mesafeler için evcil hayvan kabul etmemektedir. Firmaların sunduğu sebepler, hayvan sahiplerinin seyahat esnasında evcil dostlarından ayrı kalmasına neden olmaktadır. Bu konuda hizmet veren pet taksiler, bu alandaki önemli bir sorunu giderecek hizmetler sunmaktadır.

Profesyonel Pet Taksi Hizmeti

Firmamız, profesyonel pet taksi hizmeti sunmaktadır. Maltepe civarında bulunan pet taksi hizmetimiz, talep halinde çok uzak yerler için de verilebilmektedir. Hayvanların, huzurlu ve sakin olması, onların rahat edecekleri bir ortamda seyahat etmeleri ile mümkündür. Onları sakinleştirecek her türlü oyuncak ve hizmet araç içinde bulunmaktadır. Evcil hayvanların güvenliği için korunaklı bir yapı taksi içerisinde mevcuttur. Araçların sarsıntıya karşı süspansiyon sistem bakımları yapılmış olup, kullanan araç şoförleri alanında deneyimli kişilerdir. Talep halinde şehirlerarası yolculuk hizmeti de verilmektedir. Araçlarımız, her seyahat bitiminde dezenfekte edilmekte, bir sonraki sefer için temiz ve ferah bir ortam sunulmaktadır. Hayvanların rahatsız olmamaları için her türlü konfor sunulmaktadır.

Güvenilir Pet Taksi Hizmeti

Firmamız, güvenilir pet taksi hizmeti sunmaktadır. Adresten alıp, ilgili yere güven içerisinde götüren firmaların başında gelmektedir. Pet taksi hizmeti alırken, firmamızın hizmetlerinin de basından incelenmesi tavsiye edilmektedir. Müşteri ilişkilerine verilen önem, güler yüzlü hizmet kuruluşumuzdan hizmet almak isteyenler için tercih sebebidir. Firmamız, günün her saati hizmet veren kuruluşlar arasındadır. Seyahat süresince, evcil hayvanların her türlü zorunlu ihtiyaçları için uygun koşullar sunulmaktadır. Rahat ve ferah bir ortamda seyahat etmek, evcil hayvanlar için de huzur sunan faktörler arasındadır. Tatil süresince ev dostları, yakın akraba ve barınaklara bırakılmadan güvenilir şekilde seyahat edilebilecektir. Hızlı, güvenilir pet taksi hizmeti için firmamızdan destek alınması önerilir.