Minik Dostlarımızdan Haberler

Kurtköy En Ucuz Pet Taksi Firması

Evcil hayvanların bakımı kadar bir yerden farklı bir yere nakli de önem taşıyan konular arasındadır. Pek çok hayvan sahibi seyahatlerinde evcil hayvanları, yakınlarına ya da barınaklara bırakmak zorunda kalmaktadır. Bunun en önemli nedeni de seyahat sırasında hayvanların rahat edecekleri, konforlu bir seyahat ortamından uzak bulunmasıdır. Bu konuda destek alınacak bazı firmalar da yer almaktadır. Çok sayıda evcil hayvan sahibi, uçak ya da otobüs ile yolculuk edecekleri zaman evcil dostlarını yakınlarına bırakmak zorunda kalmaktadır. Bunun en önemli nedeni, hayvanların bu yolculuklarda fiziksel ve ruhsal açıdan zarar görme ihtimalidir. Otobüs şirketleri hayvanların uzak mesafede seyahat etmesine uygun koşulları sağlayabilmiş değildir. Bu durum, seyahatlerde özel araç kullanımını gerekli kılacaktır.

Seyahat Sırasında Evcil Hayvanlarından Ayrılmak İstemeyenlere Öneriler

Seyahat sırasında evcil hayvanlarından ayrılmak istemeyenler için de bazı öneriler verilebilir. Gidilen yerlere hayvanlarını da götürmek isteyenlerin haklı birçok nedeni bulunmaktadır. Farklı bir ortam, evcil hayvanların psikolojileri için de önem taşımaktadır. Burada seyahatte nakil sıkıntısı çekenler için verilecek önerilerin başında pet taksi hizmeti gelecektir. Pet taksi hizmeti, evcil hayvanların ihtiyaçlarına göre her türlü konforun tesis edildiği vasıtalardır. Firmamız, bu konuda nitelikli ve deneyimli firmaların başında gelmektedir. Firmamız, Kurtköy’de hizmet vermekte olup, istenildiği takdirde İstanbul’un farklı semtlerine de gidebilecektir. Şehir içi olduğu kadar şehirlerarası seyahatlerde de güvenilir hizmet sunulacaktır.

Pet Taksi Hizmeti Veren Kurumsal Firmalar

Pet taksi hizmeti veren kurumsal firmaların başında, kuruluşumuz gelmektedir. Uzak mesafeler için de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Şehirlerarası seyahatler için en çok kullanılan uçak gibi vasıtalar, evcil hayvanlar için çoğu zaman uygun olamayacaktır. Özellikle belli bir ağırlığın üzerinde olan hayvanlar, sahiplerinin yanında seyahat edemeyecektir. Onlar için ayrılan yerlerde çok sayıda hayvan ile birlikte seyahat etmeleri bazı durumlarda olumsuz sonuçlar doğurabilecektir. Kimi hayvanlarda bu durum psikolojik ve fiziksel rahatsızlıklara da sebep olabilecektir. Seyahat müddetince bu durumu evcil dostlarına yaşatmak istemeyenlere öneri, firmamızdan destek alınmasıdır. Kurumsal çalışma ilkeleri doğrultusunda, 7/24 hizmet anlayışımız yer almaktadır.

Evcil Hayvanlarla Seyahat Sırasında Önem Taşıyan Konular

Evcil hayvanların seyahatinde bazı konular önem taşımaktadır. Bu konuların başında, zorunlu gereksinimleri gelecektir. Yemek yeme, tuvalet gibi alışkanlıklar seyahatlerde sorun oluşturabilecektir. Firmamıza ait pet taksi hizmeti bu konuda her türlü tedbiri almış olup, çok sayıda imkana sahip olan taksilerden biridir. Adresten alınan evcil hayvanlar tekrar ilgili yere zamanında teslim edilecektir. Temizlik firmamızın üzerinde durduğu en önemli konulardan biridir. Bu konuda nitelikli hizmet anlayışımız bulunmaktadır. Her seyahat sonrasında uygun temizlik malzemeleri ile araç içi dezenfekte edilmektedir. Hayvanların sıkılmadan seyahat etmeleri için de her türlü imkan bulunmaktadır. Evcil hayvanların seyahat süresince mutlu ve huzurlu olmaları için firmamızdan hizmet alınması önerilmektedir.