Minik Dostlarımızdan Haberler

Kadıköy’de Pet Taksi Hizmeti

Kadıköy’de Pet Taksi Hizmeti

Kadıköy’de Pet Taksi Hizmeti Ev hayvanlarının seyahat sırasında yolculuk yapması bir hayli zor olan konuların başında gelmektedir. Bu konuda uzman firmalardan destek alınması önerilmektedir. Hayvanlarla yapılacak yolculuklarda uçak ya da otobüs te tercih edilecek vasıtalardır. Fakat burada bazı dezavantajlar bulunmaktadır. Otobüs firmaları arasında çok az bir kısmı evcil hayvan kabul etmektedir. Pek çoğu evcil hayvan taşımacılığına sıcak bakmamaktadır. Bunun pek çok sebebi bulunmaktadır. Öncelikle, otobüs şirketleri bu konuda uygun alt yapıyı oluşturamamışlardır. Bu nedenle, hayvanların seyahat sırasında rahatsız olması ve bu nedenle, çıkardıkları seslerle diğer yolcuları da rahatsız etmesi kaçınılmazdır. Uçaklar bu konuda biraz daha rahat imkânlar sunsa bile yine de tam anlamı ile yeterli koşulları sunamayacaktır.

Pet Taksi Hizmetinin Gerekli Olduğu Durumlar

Pet taksi hizmeti, tatile çıkanlar için ihtiyaç duyulan konuların başında gelmektedir. Uçak ile seyahat ederken, hayvanların da bu seyahatte rahatsız olmadan gidebilmeleri oldukça zordur. Özellikle, belli bir ağırlığın üzerinde olan hayvanların sahiplerinin yanında seyahat etmesi mümkün olamayacaktır. Bu durumdaki hayvanlar için uçaklarda belli alanlar bulunmaktadır. Bu alanlarda ise tüm hayvanlar, aynı fiziki şartlarda seyahat edecektir. Bu durum ise hayvanların rahatsız olmalarına neden olacaktır. Bazı evcil hayvanlar için bu koşullar rahatsız edici olabilecektir. Ruhsal ve fiziksel açıdan rahatsız olan hayvanlar, son derece gergin olacaktır. Bu durum hayvanlarda kalıcı travmalar da yaratabilecektir. Seyahat sırasında evcil hayvanlarından ayrılmak istemeyenler için sunulan pet taksi hizmeti önerilecek hizmetler arasındadır.

Kadıköy’de Pet Taksi Hizmeti

Pet Taksi Hizmeti Veren Profesyonel Firmalar

Kadıköy Pet Taksi Hizmeti, Kadıköy ve civarında pet taksi hizmeti veren firmalar arasında ilk sırada gelecektir. Hizmetlerimiz evcil hayvanların adresten alınıp, ilgili adrese bırakılmasına kadar devam edecektir. Pet taksi hizmeti, talep halinde Kadıköy dışındaki semtler için de verilebilecektir. Firmamız bu konuda tecrübeli kuruluşların başında gelmektedir. Uzun yıllar sektörde hizmet veren firmamız, evcil hayvan taşımacılığı konusunda yeterli bilgi birikimi ve donanıma sahiptir. Hayvanların huzurlu ve mutlu olması bizler için de son derece önem taşımaktadır. Bu sayede, yolculuk müddetince herhangi bir şekilde rahatsızlanmayacak ve keyifli bir seyahat geçirmiş olacaktır.

Pet Taksi Hizmetinde Titiz Hizmet Anlayışı

Pet taksi hizmeti veren firmamız, her evcil hayvan taşımacılığı sonrasında ortamı dezenfekte etmektedir. Bu sayede, hijyenik koşulların sunulması ile hem hayvanlar hem de hayvan sahipleri huzurlu yolculuk yapacaktır. Seyahat sırasında araçlarımız sarsıntıya karşı korunaklı bir yapıdadır. Araç şoförleri ise alanında tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Hız sınırlarına riayet etmeleri ve dikkatli sürmeleri, evcil hayvanlar için önem taşımaktadır. Araç bakımları zamanında yapılmış olup, periyodik olarak kontrolden geçmektedir. Süspansiyon sistemi arızalarına karşı gerekli tüm bakımlar yapılmış olup, önlemler alınmıştır. Hayvanların mutlu olmaları için her türlü konfor tesis edilmiştir. Seyahat sırasında evcil hayvanların güvenli ve rahat yolculuk edebilmesi için firmamızdan hizmet alınması önerilir.