Minik Dostlarımızdan Haberler

Evcil Hayvan Taşımacılığı

İstanbul içi ve şehirlerarası evcil dostlarınızı Pita pet Güvencesiyle taşımaktayız. Evcil dostlarınıza transfer nakil taxi taksi dolmuş, express hizmeti.

Evcil Hayvan Taşımacılığı

 

Taşımacılık sektöründe bütün taşınacak malzemeler değerlidir fakat eğer canlı bir varlık taşınacaksa bunun önemi daha fazla olacaktır. Günümüzde çok sayıda firma canlı hayvan taşımacılığı yapmaktadır. Gelişen sistemle birlikte birçok hayvan yalnızca yurt içi değil uluslararası taşımacılıkta önemli bir yere sahiptir. Bu yapılan yolculuklarda bir canlı taşınmasından dolayı, tıpkı insanlarda olduğu gibi hayvanlarda da bazı kuralları olmak zorundadır.

 

Genellikle evlerde beslenen köpek, kedi, kuş, balık gibi canlılar insanlar tarafından sahiplenilmektedir. Bu hayvanlarla insanlar arasında aynı evin paylaşılmasından dolayı da çok kuvvetli bir bağ oluşmuş olacaktır. Bu yüzden de birçok insan gerek iş seyahatleri gerekse tatil için uzun yolculuklar yapmak zorunda kalmaktadırlar. Geride de en büyük endişeleri olarak evlerinde bulunan sevimli arkadaşları için gözleri arkada kalacaktır.

 

 Evcil Hayvanlarınız Güvenle Yolculuk Edebilir

 

Evcil hayvan sahibi olan kişilerin en büyük problemlerinden birisi istedikleri her yere evcil hayvanlarını getirememeleri olmaktadır. Bu yüzden her yere alınmayan evcil hayvanlar, sahiplerinden uzak kalmaktadırlar. Hayvan taşımacılığında sektörün gelişmesi taksi gibi taşımacılık yöntemlerini de beraberinde getirmiştir. Oldukça profesyonel olarak hizmet veren bu taksilerle çok sevdiğiniz sevimli arkadaşlarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.

 

Taksi yöntemini tercih ederek canlı hayvan taşımacılığı yaptırmak isteyen kişiler birçok detayı merak etmektedirler. Evcil hayvan taşımacılığı yapan taksiler ister şehir içi ister şehir dışı taşımacılık tercihiyle çok gelişmiş bir yolculuk ağına sahiptir. Tamamen güvenliği esas alan bu taksilerde hiçbir endişeye mahal vermeden, güvenli bir yolculuk yapılarak evcil hayvanın gideceği yere sağ salim ulaşması sağlanıyor.

 

 Her Canlı Hayvana Uygun Hacimde Taşıtlar Bulunuyor

 

Toplu taşıma yapılan araçlara girmesi yasak olan evcil hayvanların taşımacılığında taksiler önemli bir görevi üstleniyor. Çeşitli sebeplerle her zaman özel araç kullanmak mümkün olmamaktadır. Durum böyle olunca da istediğiniz her yere bu taksilerle hayvanlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.Model olarak değişen araçlarla her hayvana uygun hacmiyle evcil hayvanların rahat bir yolculuk yapması sağlanıyor. Günün istediğiniz herhangi bir vaktinde canlı hayvanınızı teslim edebilirsiniz. 7 gün 24 saat olarak hizmet veren birçok firma bulunmaktadır.

 

Bakıcı sistemiyle çalışan bu taksilerde evcil hayvanın her şeyiyle bu kişiler ilgilenmektedir. Bu kişiler de özel olarak eğitim almış insanlar olmaktadır. Evcil hayvanlarınıza hiçbir zarar verilmeden güvenle yolculuk yapılması esas alınmaktadır. Ayrıca farklı ödeme yöntemleriyle uygun koşullarda avantajlardan yararlanabilirsiniz. İster telefon üzerinden müşteri hizmetleriyle ister internet üzerinden bu hizmete rahatlıkla ulaşma imkanına sahipsiniz.