Minik Dostlarımızdan Haberler

Doğu Anadolu Bölgesi Pet Taksi

Doğu Anadolu Bölgesi Pet Taksi

Evcil hayvan besleyen birçok insan, evde olmadığı zamanlarda ya da hayvanını veterinere götürmek istediğinde toplu taşıma araçlarında sıkıntı ile karşı karşıya kalır. Bunların yanı sıra farklı bir adrese evcil hayvanı göndermek için de vakti yok ise sıkıntıya düşebilir. Bu durumda Doğu Anadolu bölgesi pet taksi hizmeti devreye girer.

Doğu Anadolu bölgesinde gerek şehir içi gerekse şehir dışı tüm evcil hayvan taşıma işlerinizde pet taksiyi tercih edebilirsiniz. Bu sayede toplu taşıma araçlarına olan muhtaçlığınız ortadan kalkar. Aynı zamanda çevrenizdeki kişilerin uygunsuz sözlerine de maruz kalmamış olursunuz. Ayrıca pet takside hayvanın rahat bir yolculuk sağlamasına da destek olursunuz.

Pet Taksiler Temiz Midir?

Evcil hayvan sahipleri can yoldaşlarını emanet ederken pek çok noktaya ayriyeten dikkat eder. Özellikle pek taksinin içinin temiz olup olmadığı, pet taksi personelinin güler yüzlü ve hayvan canlısı birisi olup olmadığına bakar. Doğu Anadolu bölgesi pet taksi hizmeti alınırken araçların içerisinin çok temiz olduğu gözlerden kaçmaz. Özellikle araçların her taşımadan sonra dezenfekte edildiği görülür. Bunun yanı sıra araç içerisine her evcil hayvan için ayrı olarak ped örtü konulur.

Güvenle ve huzur içinde evcil hayvanınızı pet taksi araçlarına teslim edebilirsiniz. Güvenli bir yolculuk için her türlü detay düşünülerek araçlar hazırlanır. Kafesler ve özel taşıma kafesleri yıkanır ve dezenfekte işleminden geçirilir. Böylece hiçbir canlının pisliği de hastalığı da bir diğerine geçmemiş olur.

Şehir Dışı ve VIP Pet Taksi Hizmeti

Evcil hayvanlar sadece veterinere gitmek için taşınmaya ihtiyaç duymaz. Şehirlerarası transfer işleminde de pet taksi hizmetine gerek duyulur. Özellikle evcil hayvanın başka birine gönderilmesi ya da taşınacağınız yeni adrese götürülmesi için Doğu Anadolu bölgesi pet taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Şehir dışı pet taksi hizmetinde birkaç evcil hayvanın birlikte taşınması mümkündür. Bu durum şehir içi taşımacılık için de geçerlidir. Ancak VIP pet taksi hizmetinde evcil hayvanınız tek olarak dilediğiniz adrese teslim edilir. Özel olarak taşınmasını istediğiniz evcil hayvanınız için VIP pet taksi talebinde bulunmanız yeterlidir.

Tüm bu taşımacılık esnasında pet taksinin paket içeriği ne olursa olsun evcil hayvanın yolculuk sırasında mama ve tuvalet ihtiyacı giderilir. Bunun yanı sıra oyun oynaması için mola da verilir. Tüm bu hizmetler pet taksi hizmetini veren kişiler tarafından yerine getirilir.

Pet Taksi İle Cenaze Hizmeti

Evcil hayvanınızın vefat etmesi durumunda Doğu Anadolu bölgesi pet taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Defin ve cenaze işleri için, evcil hayvanınızın cenazesinin taşınması için pet taksi hizmeti verilir. Sizlerden sadece evcil hayvanınızın vefat ettiğini belirtmeniz istenir. Gerekli tüm işlemleri pet taksi hizmetinden alabilirsiniz. Sadece canlı evcil hayvanlar için değil, vefat etmiş evcil hayvanlar için de hizmet verilir.