Minik Dostlarımızdan Haberler

Bostancı’da Pet Taksi Hizmeti

Evcil hayvanların seyahat sırasında, nakil durumu oldukça zor zamanlar yaşatabilecektir. Bunun için özel araçlarla yapılacak yolculuklar, hayvanların rahatlığı için önerilmektedir. Evcil hayvanları bırakmak için bazı hayvan otelleri de tercih edilmektedir. Bu konuda güvenilir hizmet veren barınak ve hayvan konaklama tesislerinin tercih edilmesi gerekecektir. Seyahate giderken ev hayvanlarının da tatil müddetince giden kişinin yakınında olması da istenen hususlar arasındadır. Akraba ya da yakınlarının yanına bırakılmış hayvanlar, tatil müddetince sahiplerinden uzak kalacaktır. Ev hayvanlarını da tatile götürmek isteyenler için hizmet veren profesyonel ulaşım araçlarından destek alınabilir.

Ev Hayvanlarının Konforlu Ortamda Seyahat Etmesi

Ev hayvanlarının da gezmek ve farklı bir havada stres atmak gibi ihtiyaçları bulunmaktadır. Ulaşım zorluğu yaşanmasından ötürü, hayvanların bu haktan mahrum kalmaması için bazı öneriler verilecektir. Uçak ve otobüslerde yapılacak nakil işlemleri, hayvanlarda stres yaratabilecektir. Tüm bu durumları yaşamamak için ev hayvanlarına özel pet taksi hizmeti sunulmaktadır. Bazı pet taksi kuruluşları, bu konuda deneyim kazanmış firmalar arasındadır. Bu kuruluşlardan hizmet alırken titiz yaklaşımlar göze çarpacaktır. Temizlik, zamanında ulaşım ve müşteri ilişkilerindeki hassasiyet gibi. Firmamız, alanında tecrübeli pet taksi kuruluşları arasında önde gelmektedir.

Uçak ve Otobüs Gibi Nakil Vasıtaları İle Yapılan Taşımacılık

Evcil hayvanların uçak ve otobüs gibi nakil vasıtaları ile de taşınması söz konusudur. Bu konuda uçaklarda özel bölmeler ve alanlar yapılmıştır. Pek çok otobüs firması ise uzak yolculuklarda evcil hayvan taşımacılığı yapmak istememektedir. Uzak yol koşullarında hayvanların rahatsız olmalarını engelleyecek önlemleri bulunmamaktadır. Bu durumun, yolcular üzerinde de rahatsız edici tesirler bırakma endişesi ile hayvan taşımacılığına sıcak bakılmamaktadır. Uçaklarda ise belli bir kilonun üzerinde olan hayvanlar için belli alanlar bulunmaktadır. Bu alanlarda ise bazı hayvanlar için uygun bir ortam bulunmayacaktır. Sıkışık yolculuk etmek ya da ferah olmayan bir ortam, ev hayvanları üzerinde kötü tesirler bırakabilecektir. Bedensel ve ruhsal rahatsızlıklara sebebiyet verme ihtimali de hayvan sahiplerini ürkütmektedir.

Pet Taksi Hizmetinde Profesyonel Yaklaşımlar

Firmamız, pet taksi hizmetinde profesyonel yaklaşımlar sunmaktadır. Her türlü evcil hayvanın seyahati, profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Bu konuda firma olarak bilgi ve deneyim sahibi olmamız, tercih edilmemizdeki en önemli etkendir. Pet taksi hizmeti sunan firmamız, hayvanlara karşı sevecen yaklaşımları ve uzman hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Firmamız personelleri ve şoförleri bu konuda tecrübe sahibi kişilerdir. Araç bakımları yapılmış olup, sarsıntıya karşı her türlü önlem alınmıştır. Araçların içleri her taşıma sonrası dezenfekte edilmektedir. Pet taksi içleri, ev hayvanlarının rahat edebileceği genişlik ve ferahlıktadır. Bostancı civarında hizmet veren kuruluşumuz, istendiği takdirde çok farklı yerlere de hizmet götürecektir. Şehirlerarası evcil hayvan taşımacılığında da güvenilir yaklaşımlarımız nedeniyle firmamızdan hizmet alınması önerilmektedir.