ŞEHİR DIŞI & ŞEHİRLER ARASI

Şehirler arası seyahatlerimizde hizmetimiz kişiye özel ve paylaşımlı indirimli olarak iki sınıfa ayrılır . Tüm taşımalarımız adresten adrese yapılır.

Kişiye özel hizmetiniz , Araçta başka bir evcil hayvan olmaz ve araç sadece sizin evcil hayvanınız için yolculuk yapmaktadır. Gidilecek yol güzergahı bilgisine göre saat bilgisi verilir. Canlı konum üzerinden takip edebilirsiniz.

Paylaşımlı indirimli olan taşıma hizmetimiz , bu yolculukta eğitimli bir şöför ve bir bakıcı seyahat etmektedir. Yolculuk esnasında minik dostlarımız gözetim altında seyahat etmektedir. Yolculuk esnasında siz değerli müşterilerimiz canlı konum ile takip edebilmektedir. Araçta en fazla 5 evcil hayvan seyahat eder . Yol güzergahında uğramalı olarak yolculuk edilir. Saat bilgisi canlı olarak bilgilendirilir.

Şehirler arası seyahat den önce dikkat edilmesi gerekenler

– Yetişkin evcil hayvanlarınıza yolculuktan en az 6 saat önce mama vermeniz gerekmektedir.
– Yolculuktan 1 saat önce tuvalet ihtiyacı giderilmektedir. Yapılan yolculuk saatine göre tuvalet için mola verilmektedir.
– 3 ay dan küçük evcil hayvanlarınızın yanında mutlaka mama verilmesi gerekmektedir.
– Su ihtiyacı personelimiz tarafından karşılanmaktadır.
– Evcil hayvanlarınızın seyahatlerinde aşı karneleri yanında olması zorunludur .
– Veterinerinizden yolculuk izin belgesi gerekmektedir.
– Evcil hayvanınızın yanında mutlaka tasma vermeniz gerekmektedir.
– Yolculuğumuzda hasta olan evcil hayvanınızın bilgisi tarafımıza verilmesi zorunludur.

Ege Bölgesi

Pet Taksi Ege Bölgesi

İstanbul – Gebze – Yalova – Bursa – Balıkesir – Çanakkale – Edrremit – Ayvalık – Bergama – Soma – AKhisar – Manisa – Turgutlu – İzmir – Çeşme – Alaçatı – Aydın – Kuşadası – Nazilli – Didim – Milas – Bodrum – Muğla – Marmaris – Fethiye illeri üzerinden gidiş geliş olarak seyahat edilmektedir.

Pet Taksi Akdeniz Bölgesi

İstanbul – Gebze – İnegöl – Bilecik – Eskişehir – Kütahya – Uşak – Afyonkarahisar – Pamukkale – Denizli — Acıpayam – Isparta – Burdur – Bucak – Antalya – Kemer – Serik – Side – Alanya illeri üzerinden gidiş geliş olarak seyahat etmektedir.

Akdeniz Bölgesi
Doğu Anadolu Bölgesi

Pet Taksi Doğu Anadolu Bölgesi

İstanbul – İzmit – Sakarya – Düzce – Bolu – Ankara – Kırıkkale – Kırşehir – Konya – Aksaray – Kayseri – Nevşehir- Niğde – Mersin – Adana – Osmaniye – Kahramanmaraş – Gaziantep illeri üzerinden gidiş-geliş olarak seyahat edilmektedir.

Pet Taksi Karadeniz Bölgesi

İstanbul – İzmit – Sakarya – Düzce – Bolu – Gerede – Çerkeş – Çankırı – Tosya – Osmancık – Merzifon – Amasya – Kastamonu – Sinop – Tokat – Çorum – Samsun – Ordu – Trabzon – Rize – Gümüşhane illeri üzerinden gidiş – geliş olarak seyahat edilmektedir.

Karadeniz Bölgesi