Minik Dostlarımızdan Haberler

Pet Taksi Can Dostlarımızın Ulaşımı İçin

En Çok Hastalanan Evcil Hayvanlar

Bazılarımızın can dostlarımız, tüylü çocukları vardır. Kediler, köpekler, tavşanlar, hamsterlar ve daha nicesi ev ortamına sıcak bir yuva anlamı katarlar. Taşınırken, seyahat ederken bazı pet dostları pet taksi kullanmayı tercih edebilmektedirler lakin pet taksi özellikle hasta hayvanların tedavi için naklinde ve sahiplendirme süreçlerinde büyük bir yardımcı haline gelmiştir.

 

Pet taksiler evcil hayvanınızı güvenli ve konforlu bir şekilde gidilmesi gereken yere ulaştırmak için en iyi yöntemlerden biridir. Zira uçak veya otobüslere evcil hayvanların kabulü maalesef ki zordur. Evcil hayvan için kargo bölümünün teklif edilmesiyle beraber evcil hayvan ulaşımının sıklığının artması ise pet taksi kullanım ve önemini arttırmıştır.

 

Pet Taksi, İstanbul

 

 

 Pet Taksi Sadece Taşımacılık Değildir

 

Pet taksi evcil hayvanlarımız için bir yol arkadaşlığı hizmetidir. Sevimli Pet Taksi “Dostlarımıza Yol Arkadaşı Oluyoruz” fikriyle ülke çapında bu hizmeti sunan önemli bir pat taşıma platformudur. Can yoldaşlarımızın sadece gideceği yere varması değil aynı zamanda yol boyunca huzurlu ve güvende hissetmesi, korkmadan yola devam edebilmesi esas olmalıdır.

 

Evcil hayvanların bir eşyadan öte olması, onların canlarının ve huzurlarının kıymeti bu sektörü geliştiren önemli faktörlerdendir. Bu sebeple de evcil hayvan dostları tarafından can yoldaşlarının güvenliği ve huzuru ön planda tutulmaktadır. Sevimli Pet Taksi güvenilir ve konforlu yolculuğun adresi olarak pet dostlarınız adına uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

 

 

Pet Taksi, İstanbul

 

 Eğitimli Personel Eşliğinde Minik Dostlarınız Güvende

 

Tosfed eğitiml belgeli personel ile transfer hizmeti veren Sevimli Pet Taksi için evcil hayvanların konforunun yanında yolda güvenliğinin sağlanması da önem arz etmektedir. Zira sürücü olmak sadece ehliyet sahibi olmak demek değildir. Evcil hayvanlarınızı güvenli bir yolculuk için deneyimli ve eğitimli sürücülere teslim edebilirsiniz. 2009 yılından beri transfer hizmetinde akguns motor aracılığıyla hizmet verilirken pet dostların güvenliği için de önde gelen firma olmak için ilerlenmektedir.

 

Pet taksi, şehir içi veya şehirlerarası ulaşımda can dostunuzu yanınızda götürebilmek için odak nokta olmaktadır. Peki pet taksi fiyat aralığı nedir?

 

 Pet Taksi Fiyatları

 

Pet taksi fiyatları farklı kurumlar bünyesinde değişiklik gösterebilmektedir. Tıpkı normal taksilerde olduğu gibi pet taksi fiyatları da gidilen mesafeye göre hesaplanmaktadır. Kilometre başına artan taksi metre gibi çalışan bir sistem pet taksi bünyesinde de yer alırken, pet taksi fiyatları da bu sistem üzerinden hesaplanır.

 

Pet taksilerde normal taksilerde olan açılış ücreti yoktur. Gidilen kilometre başına artan bir fiyat söz konusudur. Bu fiyat ise 1 Türk lirası olarak kendini gösterirken artan mesafeler için 0.70 kuruşa kadar düşebilmektedir. Şehir içi ve şehirler arası kat edilen kilometre uzunluğuna göre pet taksiye ödemeniz gereken miktar değişebilmektedir.

 

 Can Dostu Pet Taksi

 

Pet taksiler hem can dostu hem insan dostu hem de cebinizin dostudur. Hayatınızdaki en değerli varlığı yanınızda götürebilmenize olanak tanırken bu süreci evcil hayvanınız için en doğru olacak şekilde yürütür. Lüks ve konforlu araçlarda seyahat eden evcil dostunuz için günlük taksi kullanımı gibi uygun bir miktar ödeme yapmanız gerekir.

 

Can dostu pet taksi için siteyi ziyaret edebilir ve 7 gün 24 saat bu hizmetten yaranabilirsiniz. Bir tık uzaklıktaki bu hizmeti denemenizi tavsiye ederiz Pet Taksi