Minik Dostlarımızdan Haberler

Beykent Pet Taksi

İnsanların can dostları olan hayvanlar için bir ulaşım hizmeti olan pet taksi, güvenilir ve rahat bir alternatiftir. Daha yeni bir hizmet olan Beykent pet taksi ile 7/24 hizmet almak mümkündür. Toplu taşımalarda evcil hayvanların taşınmasının yasak olması, insanların pet taksiye yaklaşımlarının olumlu olmasını sağlamaktadır. Pet taksilerin içi her gün düzenli olarak yıkandığından, evcil hayvanlar herhangi bir hastalığa yakalanmamaktadır.

 

 Evcil Hayvanlar İçin Beykent Pet Taksi

 

Özel bir kafes içerisinde evcil hayvanları ile Beykent pet taksi yolculuğu yapanlar, gelişmiş hizmetten sonuna kadar yararlanmaktadır. Normal taksilerde evcil hayvanlarını istedikleri yerlere götüremeyenler, yaşadıkları sıkıntılara pet taksi ile son vermektedir. Bakteri ve mantar oluşumunun önüne geçmek için pet taksilerde sprey kullanılmaktadır.

 

İnsanların minik dostları güzel bir şekilde sahipleri ile yolculuk yapmakta ve huzur içinde taşınmaktadır. Küçük dostlarının ve kendilerinin huzurunu düşünenler Beykent pet taksi tercih etmektedir. İnsanlar işleri çıktıkları zaman evcil hayvanlarını kimlere bırakacağını bilememekte ve stres olmaktadır. Bu strese son veren pet taksi, evcil hayvanı ve sahibini kapının önünden almaktadır.

 

 Evcil Hayvanların Güvende Olmasını Sağlayan Pet Taksi

 

Minik dostlar için yolculuk sırasında bütün güvenlik önlemlerini alan Beykent pet taksi uzun süren yolculuklarda her türlü ihtiyacı karşılamaktadır. Yolculuğun gerçekleşebilmesi için veterinerden sağlık ve izin raporu alınması gerekmektedir. Belirlenen bir konumdan başka bir konuma taşınan evcil hayvanlar, konforlu bir şekilde seyahat etmektedir.

 

Araç içerisinde klima ve havalandırma sistemleri aktif olarak kullanılmakta ve minik dostlar güven ile ulaştırılması gereken noktalara ulaştırılmaktadır. Küçük cins olan evcil hayvanlar, mutlaka kafeste olmalıdır. Kilometre üzerinden bir fiyatlandırma yapan Beykent pet taksi mesafe ne kadar uzak olursa olsun, gereken yere evcil hayvanı ve sahibini götürmektedir.

 

 Pet Takside Yolculuk Edebilmek İçin Gerekenler

 

Evcil hayvanların güvenli bir şekilde Beykent pet taksi ile seyahat edebilmesi için evcil hayvana ait aşı karnesi, sağlık karnesi ve veterinerden izin istenmektedir. Evcil hayvan sahiplerinin imdadına yetişen pet taksi, evcil hayvanların strese girmemesi için bütün önlemleri almaktadır. Şehirler arası yolculuklar da başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir.

 

Güvenli, nazik ve hijyenik bir şekilde verilen hizmet, evcil hayvan sahiplerin tam not almaktadır. Her türlü bilgi ve deneyime sahip olan pet taksi çalışanları, çeşitli yerlerde mola vererek evcil hayvanın ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktadır. Zor ve stresli olan evcil hayvan taşıma durumu, başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Pet taksi çalışanları, soğukkanlı oldukları gibi evcil hayvan konusunda bilgili kişilerdir.